[ad_1]

برج های دوقلو، برج های دوقلو ، حمله کردن 11 سپتامبر 2001 چه کسی می داند جو بایدن ، اکنون که در کاخ سفید است ، کاری را انجام دهد که دونالد ترامپ انجام نخواهد داد. یعنی فراموش کرد قطعنامه ای را که 24 سال ژوئیه دو سال پیش توسط پنج نفر نه چندان عادی در محله های آتش نشانی فرانکلین و میدان مانسون در نیویورک تصویب شد ، دریافت کند. محله ای از “داوطلبان” ، مانند همه آتش نشانان ایالات متحده ، از شهرستان ناسائو. چی میگی تو؟ آنها چه می گویند وضوح؟

متن وی با اتفاق آرا توسط این پنج نفر ، به “شواهد مسلم” این واقعیت اشاره داشت که “مواد منفجره که قبلاً در” سه برج “مرکز تجارت جهانی قرار گرفته بود” باعث تخریب آن “شد.

سه برج زیرا علاوه بر برج های دوقلوی معروف ، در برج های دوقلوی ایتالیایی ، مرکز تجارت جهانی ، هر یک توسط یک هواپیمای بزرگ غیرنظامی به قسمت فوقانی برخورد کرده و یک آسمان خراش پایین تر ، دو بلوک از دو معروف ترین آن فرو ریخته است. به طور دقیق ، در ساعت 17:21:10 دقیقه در کمتر از سه ثانیه ، برج 7 ، ساختمان 47 طبقه WTC 7 یا ساختمان Salomon (دفتر مرکزی بانک تجاری به همین نام) فرو ریخت. و او بدون اینکه سقوط برج دوقلویی ضربه ای به او وارد کند ، سقوط کرد. اولین برج جنوبی در ساعت 09:59:04 به سرعت در تلویزیون زنده در سراسر جهان شروع به فروپاشی کرد ، در حالی که برج شمالی نیز در ساعت 10:28:31 شروع به فروپاشی سریع خود کرد.

اما پنج نفر مورد بحث چه کسانی هستند؟ دانستن این نکته نیز مهم است ، زیرا آنها با قطعنامه خود یکپارچه کل سیستم تحقیق رسمی موجود در گزارش 11 سپتامبر کمیسیون را لغو کردند. که به طرز عجیبی در بیش از 500 صفحه خود حتی به سقوط WTC-7 اشاره ای نکرده است. گویی که وجود نداشته است.

این پنج نفر خواستار تحقیقات جدید هستند

نام آنها Philip F. Melloy ، Dennis G. Lyons ، Joseph M. Torregrosa ، Christopher L. Joya ، Les Salzman است.
اسامی مهم زیرا آنها با چشم خود می دیدند ، با گوش می شنیدند ، با دست حفر می کردند ، در خطر جان خود به یکدیگر کمک می کردند. آنها زخم ها و کلاله ها را در بدن خود حمل می کنند.

در واقع ، آنها همه از کسانی هستند که در اولین مداخلات و نجات ها در محل فاجعه وحشتناک شرکت کردند ، آنها بدون نجات خود را تعهد کردند و موفق شدند زنده از این جهنم خارج شوند. 24 آتش نشان از شهرستان ناسائو در عملیات نجات جان خود را از دست دادند. این پنج نفر ، همه شهروندان ایالات متحده ، کمیسیونی را تشکیل دادند که با همکاران خود در شهرستان ناسائو مامور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شد.

و با این حال ، به طرز عجیبی ، اما درست ، کمیسیون رسمی وظیفه تحقیق در این باره را داشت که حادثه ناگوار 11 سپتامبر هرگز به آنها گوش نداد یا شهادت آنها را ناپدید کرد. اما آن پنج نفر به بیرون رفتند. پس از کمیسیون حمایت از تحقیقات جدید در 11 سپتامبر موفق شد درخواست خود را در این زمینه به دادستان منطقه جنوبی نیویورک جفری اس برمن جلب کند.

آیا برج های دوقلو از قبل پر از مواد منفجره بودند؟

این درخواست تأیید این بود که مرکز تجارت جهانی قبل از ورود هواپیماهایی که به برج های دوقلو برخورد کرده اند پر از مواد منفجره است. به تازگی ، دادستانی در ماه نوامبر اذعان کرد که دادخواست حق ارسال به یک هیئت منصفه عالی را دارد. این یعنی دادگاه ایالتی. کمیسر کریستوفر جویا گفت: “این اولین منطقه ای است که قطعنامه را تصویب می کند. او تنها نخواهد بود. “

اگر دیگر باربری وجود نداشته باشد ، در نهایت پاسخ به یک سوال ساده ، پیش پا افتاده ، اما وحشتناک است: چه کسی مواد منفجره را در سه برج قرار داده است؟ مطمئناً 19 تروریست اسلامی موجود در هواپیماها نیستند. این اتفاق افتاد که در 11 سپتامبر ، رئیس FBI با همان شخصی که معلوم شد در مرکز تحقیقات روس گیت ، روبرت مولر است ، اداره می شود.

حافظه شخصی

اما پاسخ ممکن است بسیار ساده باشد و هیچ ارتباطی با توطئه های کم و بیش لوسیفر نداشته باشد. من مطمئناً می دانم ، پس از یادگیری آن در زمان خدمت سربازی در اودین در هنگ مهندسی V در متأسفانه دور 1970-71 ، که همه پل ها و راه های عبور در شرق فریولی مجهز به دوربین های خاصی بودند که در ساختار خود ساخته شده اند و حاوی مواد منفجره هستند .

در صورت حمله نظامی زمینی از اروپای شرقی ، که هنوز ماهواره اتحاد جماهیر شوروی موجود است ، این ماده منفجره منهدم می شود تا پل ها و گذرگاه ها را به زمین بیندازد ، بنابراین حمله زمینی را مسدود یا حداقل به تأخیر می اندازد.

به همین ترتیب ، ممکن است معلوم شود که مهمترین آسمان خراش ها (نه تنها) در نیویورک مجهز به موارد مفیدی هستند که باعث می شود آنها بر روی خود فرو بریزند ، و نه در کنار حوادث مخرب ، مانند آتش سوزی های بزرگ ، زمین لرزه ها ، سونامی ، بمب گذاری و موارد دیگر این امر همچنین می تواند سقوط بسیار عجیب برج های دوقلو و برج 7 بر روی خود را به جای پهلوها توضیح دهد ، و به نظر می رسد که برای اطمینان از سقوط عمودی کامل ، به تدریج یک به یک منفجر می شود. یک نوع سقوط بسیار عجیب و غریب زیرا این یک مورد کاملاً غیرمعمول و واقعاً منحصر به فرد در تاریخ سقوط آسمان خراش است. آنها فقط هنگام تخریب های هدایت شونده ، یعنی از طریق انفجار سریع یک طبقه ، گاه به گاه از بالا به پایین ، سقوط می کنند.

چه کسی می داند آیا پس از 20 ژانویه انگیزه ای از کاخ سفید برای دادگستری برای گوش دادن به کارهای پنج آتش نشان کمیسیون ناسائو وجود دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *