[ad_1]

تعرفه های ایالات متحده با تعرفه های اضافی جدید علیه محصولات اتحادیه اروپا اعمال می شود: از 12 ژانویه 2021 ، از شراب های فرانسوی و آلمانی گرفته تا کنیاک و براندا گرفته تا قسمت هایی از صنعت هواپیما ، محصولات وارداتی که در لیست مشمول مالیات قرار دارند.

کلدیرتی شناخته می شود آنچه به نظر می رسد آخرین اقدام تجاری ترامپ با اتحادیه اروپا باشد: آداب و رسوم آمریکایی علیه محصولات اتحادیه اروپا با تعرفه های اضافی جدید در واردات قطعات برای تولید هواپیما از فرانسه و آلمان ، شراب های فرانسه و آلمان ، کنیاک و مارک های موجود در لیست محصولات مشمول مالیات ، از شروع 12 ژانویه 2021.

این یک فصل جدید از است جنگ تجاری در مخالفت با اتحادیه اروپا در برابر ایالات متحده در اختلاف در مورد کمک به بخش هواپیمایی شامل بوئینگ آمریکایی و ایرباس اروپایی ، که در آن نیز در WTO مداخله کرد ، ابتدا به ایالات متحده و سپس اتحادیه اروپا اجازه اعمال تعرفه ها را داد.

“انتقام جدید ناشی از تعرفه های اضافی اروپایی است که از 10 نوامبر سال گذشته برای محصولات آمریکایی از 15٪ برای هواپیماها به اجرا درآمد ، که برای کچاپ ، پنیر چدار ، بادام زمینی ، پنبه و سیب زمینی آمریکایی به همراه تراکتور به 25٪ افزایش می یابد. کنسول ها و بازی های ویدیویی اقدامی که WTO پس از تصمیم گیری ایالات متحده در تاریخ 18 اکتبر 2019 در ایالات متحده ، تعرفه اضافی 25 on را در لیست طولانی محصولات وارداتی از ایتالیا و اتحادیه اروپا که هنوز صادرات مواد غذایی ساخته شده را تحت تأثیر قرار می دهد ، مجاز دانست. در ایتالیا به ارزش حدود نیم میلیارد یورو ، “گفت Coldiretti.

Coldiretti: شراب ایتالیایی ذخیره می شود ، اما آنچه نگران کننده است مالیات دیجیتال است

طبق آنچه Coldiretti در این جنگ تعرفه ای تأیید کرد ، شراب ایتالیایی در حال صرفه جویی است ، که حتی تحت تأثیر تعرفه های اضافی موجود در 12 ژانویه ، که بر شراب های فرانسوی ، اولین رقیب ایتالیا تأثیر می گذارد ، تحت تأثیر قرار نمی گیرد. افزایش قیمت شراب فرانسوی به نفع تولید ایتالیا است ، و ایتالیا را به اولین تأمین کننده آمریکایی تبدیل می کند که از دیگران ، از پکوکو ، پینوت گرجیو ، لامبروسکو و چیانتی قدردانی می کند.

“با این حال ، این نشانه خوبی نیست ، زیرا اختلافات مستقیم بین ایتالیا و ایالات متحده بر سر مالیات دیجیتال ، مالیات خدمات دیجیتال با نرخ 3٪ از درآمد سال گذشته برای شرکت های بزرگ دیجیتال با گردش مالی حداقل 750 میلیون و مجموعه های آنلاین در ایتالیا 5.5 میلیون یورو. در واقع ، خطر تلافی جویی توسط ایالات متحده وجود دارد ، که می تواند صادرات محصولات کشاورزی ساخته شده در ایتالیا به ایالات متحده را تحت تأثیر قرار دهد ، که طبق پیش بینی داده Coldiretti ، اولین بازار غیر اتحادیه اروپا است که در سال 2020 به رکورد 5 میلیارد دلار رسیده است. از Istat “ادامه Coldiretti.

پراندینی: برای جلوگیری از تأثیر گلوله برفی در اقتصاد ، گفتگوی سازنده لازم است

“با انتخاب رئیس جمهور جدید آمریکا بایدن ، اکنون لازم است وارد یک گفتگوی سازنده و غلبه بر سناریوی بی سابقه و نگران کننده ای شویم که به دلیل تأثیرات همه گیر ، در یک لحظه چشمگیر تأثیر گلوله برفی خطرناک بر اقتصاد و روابط بین متحدان را ایجاد می کند. “رئیس جمهور کلدیرتی اظهار نظر کرد اتوره پراندینی.

نوامبر گذشته ، در اختلاف بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا در مورد بوئینگ / ایرباس ، اتحادیه اروپا او اعلام کرده است اگر رئیس جمهور جدید ایالات متحده متعهد به لغو تعرفه ها در مورد مشابه ایرباس نباشد ، آماده وضع تعرفه ها علیه ایالات متحده در پرونده بوئینگ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *