[ad_1]

ترامپ برای لیدی گاگا رنج می برد
گارد ملی پل های ارتباطی پایتخت با ویرجینیا را بسته است. در مرکز شهر کلمبیا ، بسیاری از ساختمان ها و مغازه ها با تخته های چوبی میخ دار محصور شده اند. جو بایدن و کمالا هریس ، سربازانی که برای دفاع از شهرک آمده بودند ، بیش از 25000 نفر بودند. در میان آنها ممکن است سفیهان برانداز شبه نظامیان عالی یا QAnon باشند.

كنگره آمریكا توسط ارتش احاطه شده و آزاد می شود. در بازار ، بین پایتخت و کاخ سفید ، جایی که دویست هزار نفر انتظار می رفت ، دویست هزار پرچم آمریکا را برافراشتند. گویا و غم انگیز است ، و همچنین dystopian است. میچ مک کانل ، تقریباً رهبر سابق اکثریت ، برای اولین بار ترامپ را مسئول حمله به پایتخت می داند. وی گفت معترضین ، که به شورشی تبدیل شده بودند ، “با دروغ تحریک شده” و “توسط رئیس جمهور تحریک شدند”.

در همین حال ، یک منبع به واشنگتن پست گفت ، در کاخ سفید ، ترامپ “خصوصاً عصبانی است”. چرا افراد مشهوری مانند لیدی گاگا ، جنیفر لوپز ، تام هنکس در مراسم تحلیف بایدن شرکت کردند ، در حالی که تقریباً تمام تجارت نمایشی آمریکا تحریم های او را تحریم کرد (حسادت سرود توسط لیدی گاگا سوت های عجیب را بسیار خوشحال کرد و ، فکر می کنم بائه نیز) و لیدی گاگا).

ترامپ و ترامپ فراری
منابع داخلی به همه رسانه های احتمالی گفتند: “رئیس جمهور روزهای زیادی است که در وضعیت بدی به سر می برد.” او دو هفته است که کاخ سفید را ترک نکرده است ، او دیگر در جمع صحبت نکرده است ، بدون توییتر احساس برهنه می کند ، به جمهوری خواهانی که به او خیانت کرده اند توهین می کند و مدام می گوید که در انتخابات پیروز شده است. او دوست دارد با هیاهوی بزرگ خداحافظی کند ، اما شاید اینطور نباشد.

مدت ها است که بسیاری از کارمندان ، مشاوران ، شیپورهای مختلف سابق استعفا داده و از واشنگتن فرار کرده اند. بقیه ، از نزدیکترین و بدترین همکاران استیون میلر ، مدیران و مجریان معمولی هستند که دیگر نمی خواهند با ترامپ دیده شوند تا کارشان قطع نشود. جمهوری خواهان نه چندان افراطی می خواهند فراموش کنند.

حتی با داشتن فرصت برای آوردن پنج نفر برای هر میهمان ، هیچ تجمعی برای تشویق رئیس جمهور مستعفی ، که پایگاه نیروی هوایی اندروز را در ساعت هشت صبح بدون خداحافظی ترک می کند ، برنامه ریزی نشده است. منابع معمول می گویند: “هنوز پاسخ های زیادی وجود ندارد.”

دقایقی آنتونی اسکاراموچی ، نویسنده خوش رنگ وال استریت و مدیر ارتباطات کاخ سفید گفت: “من دعوت شده ام.” با اشاره به اینکه اگر آنها کسی مثل او را اخراج کنند و خیلی بد از ترامپ صحبت می کند ، باید ناامید شوند (حتی مایک پنس معاون رئیس جمهور که ترامپ او را “گربه” می نامد ، زیرا نمی خواهد نتیجه انتخابات را تضعیف کند). مهاجمان کاپیتول ترامپ می خواستند دار بزنند).

واشنگتن سزاوار یک میز است
حتی رهبران گروه های جمهوری خواه در مجلس سنا و مجلس ، میچ مک کانل و کوین مک کارتی ، به صراحت گفته اند که آنها به پایگاه اندروز نمی روند. در این زمان ، یا بهتر بگوییم سه چهارم ساعت بعد ، آنها با جو بایدن در مراسم Mass خواهند بود. ترامپ احتمالاً بیشتر نگران ورود لیدی گاگا است. اما لحظه “واشنگتن به صورت دسته جمعی ارزش آن را دارد” مهم است. این نشانه تمایل به وحدت ، صلح ، سازگاری نهادی – عادی واشنگتن است. این میز در کلیسای کاتولیک سنت متیو واقع در ده بلوک کاخ سفید خواهد بود (شب گذشته جو و جیل بایدن بدون ملاقات با ترامپ در بلر هاوس ، مهمان خانه کاخ سفید خوابیدند و به نظر نمی رسید که مضحک باشد).

ترامپ با ملانیا مشترک است
از برگ برنده ها به عنوان یک زوج ریاست جمهوری عاشق ، نه وابسته و نه منسجم ، یاد نمی شود. اما آنها اشتراکات بیشتری از آنچه شما فکر می کنید ، از نژادپرستی گرفته تا محبوبیت دارند. در پایان دوره ، هر دو بسیار محبوب نیستند. او هرگز از 47 درصد فراتر نرفت و 34 را ترک کرد. او با 47 درصد نامطلوب و تنها 42 درصد مطلوب (بعنوان نظرسنجی های CNN ، برای او و او) به عنوان کمترین بانوی اول دوست داشتنی به فلوریدا پرواز کرد.

همچنین ، طبق گزارش CNN ، “به نظر می رسد ارتباط با همسرش تأثیر منفی بر محبوبیت او داشته است” ، اما شاید ملانیا كناوس در ترامپ آن را به او داد (شب گذشته حتی لورا بنانتی خداحافظی كرد ، او را در نمایش اواخر با استفان كولبر بازی كرد ؛ بنانتی-ملانیا به منهتن برمی گردد و می فهمد که او به اندازه ترامپ استقبال نمی کند ، در یک آهنگ موسیقی از آن شکایت می کند ، متوجه می شود که “باید با شوهر من که من از او متنفرم” برای زندگی در مار-لا-لاگو برود. تلاش برای ترحم به نیویورکی ها ، نمی تواند).

جو اگزوتیک ، واقعیت دیگر شو ترامپ
از بین همه محکومینی که در پایان دوره ترامپ از ترامپ خواستار عفو شدند ، جو اگزوتیک بیشترین معنا را دارد. زندگی پوچ وی به عنوان مدیر پارک ببر آرکانزاس به نظر می رسد یک تمسخر ناخوشایند ترامپ و ترامپیسم است. با کارول باسکین ، رقیب ببر تامپا ، جایگزین هیلاری کلینتون و / یا نانسی پلوسی. وی با مستند “ببر پادشاه” مشهور شد ، که در آغاز همه گیری از محبوبیت جهانی Netflix بود. اما او می خواست که این یک واقعیت شو باشد.

جو اگزوتیک ، معروف به جوزف آلن مالدونادو-پاساژ ، به جرم حیوانگری و تلاش برای قتل کارول باسکین ، که به هر حال مورد نفرت وی است ، به 22 سال محکوم شد. وکلای وی چنان از بخشش رئیس جمهور اطمینان داشتند که روز گذشته لیموزین را از زندان فدرال فورت ورث ، تگزاس فرستادند (ادعا کرد که دوربین نمی خواهد زیرا جو اگزوتیک نمی خواهد از او فیلمبرداری شود انگار که تازه از زندان آزاد شده است.) او “باید لباس بپوشد ، آرایش کند و موهایش را صاف کند”).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *