[ad_1]

به مدت 40 سال ، روس ها با دونالد ترامپ رابطه ای حفظ کرده اند که “یک دارایی” از هوش آنها محسوب می شود. این همان چیزی است که یوری شوتس ، جاسوس سابق KGB ، که در دهه 1980 در واشنگتن فعالیت داشته ، ادعا می کند و منبع اصلی سازش آمریکایی است ، کتاب جدید روزنامه نگار کریگ اونگر ، نویسنده سابق خانه ترامپ ، خانه پوتین.

این مأمور مخفی سابق 67 ساله به گاردین گفت: “این نمونه ای از چگونگی جذب افراد در دوران دانشجویی و سپس انتقال به سمت های مهم است ، اتفاقی مشابه برای ترامپ افتاد.” وی برای KGB با استفاده از پست خبرنگار TASS به عنوان پوشش کار کرد ، در سال 1993 تابعیت آمریکا را دریافت کرد. وی در گذشته در بخش امنیت خصوصی کار کرده و شریک الکساندر لیتویننکو ، نماینده سابق روسیه در لندن در سال 2006 کشته شده بود.

اونجر در کتاب خود می نویسد که ترامپ اولین بار در سال 1977 وقتی با همسر اول خود ، ایوانا زلنیکووا ، مدل چکسلواکی ازدواج کرد ، توجه روسیه را به خود جلب کرد. وی بدین ترتیب هدف عملیاتی قرار گرفت که توسط جاسوسی چکسلواکی با همکاری KGB انجام شد.

طبق گفته شویتز ، تماس با KGB سه سال بعد زمانی ایجاد شد كه ترامپ از سمیون كیسلین ، مهاجر شوروی صاحب فروشگاهی در خیابان پنجم ، 200 تلویزیون برای هتل جدید خود در نیویورك خریداری كرد. شوتز ادعا می کند که کیسلین با KGB کار می کند و ترامپ را به عنوان یک کارآفرین جوان که در حال افزایش است به عنوان یک دارایی بالقوه معرفی کرد. با این حال ، کیسلین کار در سرویس های اطلاعاتی روسیه را انکار می کند.

در سال 1987 ، ترامپ و همسرش اولین سفر خود را به روسیه انجام دادند ، جایی که آنها با مأموران KGB ملاقات کردند از نظر روانشناختی و مستعد چاپلوسی. “به گفته جاسوس شوروی سابق ، روسها فقط از این سوited استفاده کردند:” آنها وانمود کردند تحت تأثیر شخصیت وی فوق العاده تحت تأثیر قرار می گیرند و معتقد بودند که روزی رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شد. “

بنابراین ، به محض بازگشت به ایالات متحده ، ترامپ شروع به کاوش در مورد پیشنهاد احتمالی کاخ سفید کرد: در تاریخ 1 سپتامبر ، وی یک صفحه مهم روزنامه را خریداری کرد که در آن یکی از برنامه های خود انتقاد از نظرات رونالد ریگان در مورد جنگ سرد بود ، ژاپن گفت که مزیت اتحاد با ایالات متحده و ابراز تردید در مورد دخالت ناتو ، گفت: “آمریکا باید هزینه های خود را برای محافظت از کشورهایی که می توانند از خود دفاع کنند متوقف کند.”

ایده هایی که بعداً عجیب تلقی می شدند و رهبران KGB را به واسطه موفقیت در “اقدام فعال” خود ، همانطور که جنگ تبلیغاتی اتحاد جماهیر شوروی خوانده می شد ، از خوشحالی می پراندند ، اما 30 سال بعد از آنها سنگ بنای سیاست خارجی بودند. رئیس جمهور ترامپ.

جاسوس سابق با اشاره به انتخابات ترامپ در سال 2016 گفت: “باور اینكه كس بتواند چنین چیزی بنویسد دشوار است و این می تواند افراد جدی را در غرب تحت تأثیر قرار دهد ، اما این اتفاق افتاد و سرانجام آن شخص رئیس جمهور شد.” و او از تحقیقات رابرت مولر ابراز ناامیدی کرد که “همه روابط ترامپ و مسکو را در نظر نمی گیرد”.

به گفته اونجر ، “ترامپ یک دارایی بود” شوروی ، اما “هیچ برنامه بزرگی برای توسعه این نوع وجود نداشت که 40 سال بعد رئیس جمهور شود ، در آن زمان روس ها مانند دیوانه و پس از ده ها و ده ها نفر. ” این روزنامه نگار در پایان گفت: “ترامپ یک هدف کامل بود.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *