[ad_1]

درگیری در استان حلب

همیشه با چشم بند ، برهنه شدن ، بدون غذا و آب مانده ، به طور مداوم در یک سلول کوچک مورد ضرب و شتم قرار می گرفت ، آدرمن تحت بازجویی مداوم قرار می گرفت ، به ویژه برای اسرائیل.

ونیز – دستگیر ، زندانی و شکنجه شده به مدت یازده روز در سوریه توسط مردان سرویس های مخفی در سوریه: این چنین است شکایت توسط مکس آدرمن ، 47 ساله ، یک تاجر ویچنزا و لژیونر سابق ، ثبت شده است، که موجب تحقیقات دادستانی رم شد.

ما می خواهیم اظهارات انسان ، گذشته ، همچنین مربوط به چتربازی و فعالیتهای امنیتی در آفریقا را ارزیابی کنیم. آدرمن ، که همچنین افتخار می کند که تلاش می کند نویسی در رزومه خود ایجاد کند ، گفت حبس از 2 تا 13 ژانویه ادامه خواهد داشتابتدا در قصری که مورد شکنجه قرار خواهد گرفت ، سپس در زندانی در دمشق که پس از آن موفق به فرار شد. بازگشت جسورانه با پرواز از لبنان به ایتالیا.

تفکیک ابتدا در یک کاخ صورت می گرفت ، جایی که او را شکنجه می کردند ، سپس در یک زندان در دمشق ، از آنجا که می توانست فرار کند. برای گرفتن او ، با توجه به داستان او ، هفت سرباز مسلح به کلاشینکف بودند، در کمینی که با همدستی دوست دختر مرد انجام شد ، یارا مخرز 38 ساله از ماه سپتامبر در پایتخت سوریه زندگی می کند. و او می خواست پس از بسیاری از مشاجرات از شر آن خلاص شود ، و با فعالیت کارآفرینانه آینده عادی در ایتالیا را بسازد که او را به عنوان یک مسافر جهانی از این زندگی خطرناک دور نگه دارد.

همیشه چشم بسته ، برهنه ، بدون آب و غذا ، به طور مداوم در یک سلول کوچک ، گفته می شود که از آردمن بخصوص در مورد اسرائیل دائماً سال می شده است. برای اسیرکنندگان وی ، مورد حمایت یک مترجم انگلیسی، آدرمن جاسوسی برای سرویس های مخفی سوریه خواهد بود. سپس انتقال به زندانی برای زندانیان عادی ، همچنین در پایتخت سوریه ، به همراه 35 زندانی دیگر. وی از آنجا می تواند تلفن همراه را برداشته و با سفارت ایتالیا تماس گرفته و از طریق لبنان به آنجا برگردد. داستان لژیونر سابق چیزهای زیادی برای روشن شدن دارد: “آنها همه چیز را در مورد زندگی من ، ماموریت های من ، سفرهای من می دانستند.” او با اشاره به شکنجه گران خود گفت: “آنها از من خواستند که این را بگویم و اگر جزئیاتی را از دست دادم ، آنها شکنجه کردند من “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *