[ad_1]

گزینه های کوید مبارزه با همه گیری در اروپا را پیچیده می کند. آلمان خیلی نگران زبان انگلیسی است که خیلی سریع در حال گسترش است آنگلا مرکل آلمان ها را برای محاصره طولانی مدت تا دو ماه دیگر آماده کرده است.

در انگلیس ، جایی که ویروس ویروس اولین و با شدت بیش از حد مواجه شد ، سال 2020 بیشترین تلفات پس از جنگ بزرگ بود. در اتحادیه اروپا ، کمپین واکسیناسیون ، که از 27 دسامبر آغاز شد ، همچنان ادامه دارد ، اما برای نتایج قاطع خیلی زود است. در برلین ، آنها از این موضوع آگاه هستند زیرا مجبورند با نرخ بسیار بالای مرگ و میر مقابله کنند: طی 24 ساعت گذشته نزدیک به 900 قربانی شده است.

مرکل ، صدراعظم ، خصوصاً در مورد تأثیر گزینه ای که در انگلیس پیدا شده نگران است، که به گفته کارشناسان چندین هفته در آلمان حضور داشته است. وی به همكاران HDZ خود گفت: “اگر ما نتوانیم جلوی آن را بگیریم ،” تا عید پاک 10 برابر ویروس بیشتر خواهیم داشت

در این زمینه ، وقت آن نیست که امنیت خود را کاهش دهیم و قفل ، که تا 31 ژانویه تمدید شده است ، می تواند بیشتر شود: “رئیس دولت صریحاً گفت:” ما به اقدامات جدی برای 8-10 هفته دیگر نیاز داریم. در همین حال ، جنس اسپان ، وزیر بهداشت ، از آزمایشگاه ها خواست تا داده های ژنتیکی هر ده تامپون را برای شناسایی انواع ویروس تجزیه و تحلیل کنند.

آفریقای جنوبی که بسیار سریع در حال گسترش است ، اولین بار در یک خانواده پس از اقامت طولانی در این کشور آفریقایی کشف شد. جهش انگلیسی دلیل اصلی شیوع جدید اپیدمی در کانال مانش است. سال 2020 یک رکورد از نظر تعداد قربانیان بود: 697،000 ، حدود 91،000 بیشتر از میانگین سالهای گذشته. بیش از 80،000 مورد به دلیل یا عامل اصلی ویروس کرونا. به طور مطلق ، این بیشترین تعداد مرگ و میر از سال 1918 است که با جنگ جهانی اول و همه گیر اسپانیا مشخص شده است.

هفته گذشته بوریس جانسون مجبور شد دوباره قفل را وارد کند ، اما مردم در پذیرش آن مشکل دارند. به خصوص در لندن ، جلسات و مهمانی های بداهه همچنان در میان جوانان گزارش می شود ، اگرچه پایتخت یکی از بدترین موارد است. برای مقابله با این موضوع ، پلیس بازرسی ها و جریمه های بیشتری را اعلام کرد.

به نظر می رسد هلندی ها نظم بیشتری دارند: طبق نظرسنجی منتشر شده توسط رسانه های محلی ، از هر ده نفر ، هشت نفر معتقدند که قفل درست است. روزی که نخست وزیر مارک روته تمدید بازداشت ملی را برای 3 هفته دیگر تا 9 فوریه اعلام کرد. قرار بود این محاصره در 19 ژانویه پایان یابد ، اما از نظر دولت تعداد موارد روزانه – البته به مدت 2 هفته – هنوز بسیار زیاد است. علاوه بر این ، فعالیت واکسیناسیون در مقایسه با سایر کشورهای اتحادیه اروپا دیر آغاز شد: فقط چهارشنبه گذشته بود که یک پرستار اولین دوز را دریافت کرد.

در فرانسه ، برقراری مجدد بازداشت ملی کمترین فرضیه است و دولت تاکنون آن را رد کرده است. در عوض ، تعطیلی بر اساس منطقه ای یا بخشی از آن تخمین زده می شود ، به عنوان مثال در آخر هفته ها. یا پیش بینی منع رفت و آمد 20 تا 18 برای کل کشور. با این حال ، کاری انجام خواهد شد ، زیرا نسخه انگلیسی فرانسوی ها را نیز نگران می کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *