[ad_1]

K metro 0 – Adnkronos – Berlin – آنگلا مرکل با رهبران 16 فرود آلمان به توافق رسیده است که این محاصره را که قرار بود روز یکشنبه ، اواخر ژانویه پایان یابد ، تمدید کند ، گفت: منابع آژانس آلمانی Dpa. مرکل برای اقدامات شدیدتر از جمله اجازه دادن به جلسات دو نفره تلاش می کند

K metro 0 – Adnkronos – برلین – آنجلا مرکل به توافق رسیدند با رهبران 16 فرود آلمان برای قفل را گسترش دهیدکه قرار بود روز یکشنبه به پایان برسد ، الف پایان ژانویه، منابع انتظار دارند آژانس آلمانی Dpa.

مرکل اصرار دارد خودش را معرفی کند اقدامات سختگیرانه تر، از جمله مجوز برای جلسات فردی بین افراد از دو خانواده مختلف. از جمله اقدامات جدید ممنوعیت سفر به خارج از منطقه ای با شعاع بیش از 15 کیلومتر از خانه برای ساکنان مناطق با میزان بالایی از عفونت ، به ویژه برای مناطقی که به مدت هفت روز تعداد زیادی از عفونت های جدید را بیش از 200 در 100 هزار ثبت کرده اند ساکنان.

در 24 ساعت گذشته ، آلمان 944 نفر را کشته است برای ویروس کرونا ، در حالی که 11،897 مورد جدید در مجموع 1،787،410 عفونت وجود دارد.

به نظر می رسد که تنها سلاح معتبر برای جلوگیری از ویروس ، واکسن باشد. به همین دلیل ، رئیس دانشگاه نیز به یکی فکر می کند همکاری بین آلمان و روسیه در تولید واکسن علیه Covid. به گفته کرملین ، وی در این باره در یک مکالمه تلفنی با ولادیمیر پوتین صحبت کرد. اکنون وزرای بهداشت دو کشور به همراه ارگانهای دولتی مربوطه تماسهای خود را در این زمینه ادامه خواهند داد. سخنگوی دولت آلمان خود را به تأیید صحبت پوتین و مرکل درباره راه های مقابله با بیماری همه گیر محدود کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *