[ad_1]

نیویورک – “او از من چیزی نخواسته است ، من آن را خواهم گفت. اما اگر ترامپ از من مشاوره حقوقی می خواست ، به او می گفتم که اعتماد به نفس داشته باشد. ” آلن درشوویتز، 82 ساله ، پروفسور ارشد هاروارد ، وکیل کیفری معروف است که میلیاردر را از زندان نجات داد کلاوس فون ضربه متهم به مسمومیت همسرش و سپس O.J. سیمپسون در حال محاکمه برای مسمومیت است. او یک لیبرال قلمداد می شود ، اما در سال های اخیر اغلب به نفع رئیس جمهور ترامپ صحبت کرده است و صدای او از منتقدان روسیهگیت است.

دموکرات ها خواهان آغاز روند جدید استیضاح هستند و حتی جمهوری خواهان خواستار اصلاحیه 25 هستند. وال استریت ژورنال حتی استعفا را توصیه می کند …

“هیچ یک از اینها اتفاق نمی افتد. هیچ روشی برای استیضاح وجود نخواهد داشت. همچنین با اصلاحیه 25 ، ترامپ برکنار نخواهد شد. او توانایی اداره ندارد و هیچ کار غیرقانونی هم انجام نداده است. اثبات اینکه او جمعیت را به Capitol Hill منتقل کرده غیرممکن است. همه اینها فقط یک سیرک رسانه ای عالی است. ”

بنابراین ، آیا ترامپ هزینه عواقب حوادث 6 ژانویه را پرداخت نخواهد کرد؟

“عواقب سیاسی در حال حاضر عظیم است ، او نیمی از حزب خود و احتمالاً نیمی از طرفداران خود را از دست داده است. از وقایع 6 ژانویه به عنوان یک فاجعه تاریخی یاد می شود. اما تأثیری که همه از آن صحبت می کنند نخواهند داشت. رئیس جمهور جدید در تاریخ 20 ژانویه وجود خواهد داشت و ما ورق را ورق می زنیم. ”

رئیس جمهور برکنار شده همچنین در حال بررسی امکان بخشش خود است …

“بسیار خطرناک ، من به او توصیه می کنم که این کار را انجام ندهد. هیچ کس نمی داند که آیا واقعاً امکان پذیر است ، هیچ سابقه ای وجود ندارد و قانون بیش از حد مبهم است. این برای او یک اشتباه است ، این به معنای اعتراف به ارتکاب جنایاتی است که تاکنون کسی او را متهم نمی کند. ”

اگر او دست از پنس بردارد تا او را ببخشد؟

“این خیلی اشتباه است.” اول از همه ، زیرا پذیرفتن معاون رئیس جمهور به هیچ وجه قطعی نیست. و سپس شک دارم که ترامپ با عواقب قانونی روبرو خواهد شد. هر اتهامی نوعی آزار و اذیت سیاسی تلقی خواهد شد. در پایان ، قضات او را تنها خواهند گذاشت. ”

بنابراین در آینده ترامپ چه می بینید؟

“او به کار خود باز خواهد گشت. و او احتمالاً همچنان سایه خود را بر روی حزب جمهوری خواه خواهد انداخت. به طور خلاصه ، از نظر قانونی ، من هیچ درامی را در افق نمی بینم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *