[ad_1]

نیویورک “او چیزی از من نخواسته است ، من این را می گویم. اما اگر ترامپ از من مشاوره حقوقی بخواهد ، من به او می گویم که اعتماد به نفس داشته باشد.” آلن درشوویتز، 82 ساله ، پروفسور ارشد هاروارد ، وکیل کیفری معروف است که میلیاردر را از زندان نجات داد کلاوس فون ضربه متهم به مسمومیت همسرش و سپس O.J. سیمپسون در حال محاکمه برای مسمومیت است. او یک لیبرال قلمداد می شود ، اما در سال های اخیر اغلب به نفع رئیس جمهور ترامپ صحبت کرده است و صدای او از منتقدان روسیهگیت است.

دموکرات ها خواهان آغاز روند جدید استیضاح هستند و حتی جمهوری خواهان خواستار اصلاحیه 25 هستند. وال استریت ژورنال حتی استعفا را توصیه می کند …

“هیچ یک از اینها اتفاق نخواهد افتاد. هیچ رویه استیضاح وجود نخواهد داشت. نه ترامپ با تصویب متمم 25 ام برکنار خواهد شد. او توانایی اداره ندارد و نه هیچ کار غیرقانونی انجام داده است. اثبات این امر غیرممکن است. جمعیت در Capitol Hill را برانگیخته است. همه اینها فقط یک سیرک بزرگ رسانه ای است. ”

بنابراین ، آیا ترامپ هزینه عواقب حوادث 6 ژانویه را پرداخت نخواهد کرد؟

“عواقب سیاسی در حال حاضر عظیم است ، او نیمی از حزب خود را از دست داده و احتمالاً نیمی از طرفداران خود را نیز از دست داده است. حوادث 6 ژانویه به عنوان یک فاجعه تاریخی به یاد می آید. اما آنها تاثیری که همه در مورد آن صحبت می کنند نخواهند داشت. 20 ژانویه آنجا خواهد بود. “یک رئیس جمهور جدید و ما ورق می زنیم.”

رئیس جمهور برکنار شده همچنین در حال بررسی امکان بخشش خود است …

“خیلی خطرناک است ، من به او توصیه می کنم. هیچ کس نمی داند که آیا واقعا امکان پذیر است ، هیچ سابقه ای وجود ندارد و قانون بیش از حد مبهم است. این برای او یک اشتباه است ، این بدان معنی است که باید اعتراف کند مرتکب جرمی شده است که هنوز هیچ کس وی را متهم نمی کند. ”

اگر او دست از پنس بردارد تا او را ببخشد؟

“این نیز اشتباه بود. اول ، زیرا به هیچ وجه قطعی نیست که معاون رئیس جمهور قبول خواهد کرد. و سپس من شک دارم که ترامپ با عواقب قانونی روبرو خواهد شد. هر اتهامی نوعی آزار و شکنجه سیاسی تلقی خواهد شد. قضات در نهایت آنها او را تنها می گذارند. ”

بنابراین در آینده ترامپ چه می بینید؟

“او به کار خود باز خواهد گشت. و احتمالاً همچنان سایه خود را بر روی حزب جمهوری خواه خواهد انداخت. منظورم این است که ، از نظر قانونی ، من هیچ درامی را در افق نمی بینم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *