[ad_1]

نیویورک – آلوین ، توله سگهای بیگل که به معنای واقعی کلمه دست خود را در فتح دموکراتیک جورجیا گرفت. با کمک روحانی رافائل وارنوک ، 51 ساله – کشیش سیاهپوستان کلیسای باپتیست Ebenezer ، کلیسای افسانه ای در آتلانتا ، منبر سابق مارتین لوتر کینگ – یک کرسی سناتور را به دست آورد. اولین آمریکایی آفریقایی تبار که به مجلس اعلا در این کشور کاملا محافظه کار انتخاب شد. پیروزی که به دموکرات ها اجازه داد – البته به میزان محدود – اکثریت سنا را به دست آورند. خوب ، با توجه به نیویورک تایمز ، آلوین ، توله سگهای بیگل که برای بازی در تبلیغات تبلیغاتی انتخاب شد ، به انتقال پیام درست به رای دهندگان سفید کمک کرد: “از انتخاب افراد سیاه نترسید.

جورجیا آماده شوید تبلیغات منفی علیه ما در حال تبلیغ است.

اما این ما را از جنگ برای آینده بهتر گرجی ها و تمرکز بر موضوعات مهم باز نخواهد داشت. pic.twitter.com/VN0YIA02MG

– سناتور کشیش رافائل وارنوک (ReverendWarnock @) 5 نوامبر 2020

استراتژیست کمپین ، آدام مگنوس ، اهمیت ترکیب یک توله سگ با گذشته مذهبی و یک فعال سرسخت را که به خاطر خطبه های آتشینش در مورد برابری اجتماعی و نژادی شهرت دارد ، درک کرد: “وارنوک به عنوان یک نامزد بیش از حد متعهد به اهداف آمریکایی آفریقایی شناخته شده بود. ما باید پیام متفاوتی دریافت می کردیم. ” در اینجا ایده قرار دادن یک توله سگ در کنار او وجود دارد که نمادی از مهربانی و وفاداری است. البته نه قبل از این ، پس از مشورت با نامزد ، كه بلافاصله تأیید كرد كه چندین دوست چهار پا دارد – دنباله دار ، كوپید و برنال ، همه غر می زنند – اما در حال حاضر او هیچ كدام را ندارد. به منظور یافتن سگ مناسب ، در آن لحظه یک بازیگر واقعی انتخاب شد. و آلوین – که توسط حامی ناشناس کمپین تهیه شده است – بلافاصله مناسب ترین ظاهر شد.

“البته ، بحث های مختلفی در مورد نژاد بیگل انجام شده است زیرا از نظر روانشناختی با سفید پوستان در ارتباط است. آیا این انتخاب خوب بود یا بد؟ “مگنوس پاراگراف را می گوید جدید. با پیدا کردن توله سگ مناسب ، استراتژیست شروع به ساختن تصویر جدید وارنوک می کند و آلوین را به ستاره مبارزات انتخاباتی خود تبدیل می کند. شروع با آگهی ای که می بینید کاندیدا در حال خوردن پیتزا با چنگال و چاقو است: “جورجیا را آماده کنید ، آنها به شما می گویند همه چیز درباره من چیست: اینکه من مثلاً نمی دانم چگونه پیتزا بخورم. و من از سگ متنفرم. راهی برای منحرف کردن شما از سیاست سلامتی مخرب حریف من. ” در پایان با ورود آلوین: “اتفاقاً ، من سگها را دوست دارم.”

برای خیریه: وارنوک با 1617035 امتیاز برگزیده ، یا بیش از 200000 رأی برتری نسبت به کلی لوفلر رقیب ، که در 1،273،214 امتیاز متوقف شد ، برنده شد و به همین دلیل حتی یک عامل قطعاً وی را برنده سنا نکرد. اما تحلیلگران به روشی دو طرفه می گویند که Beagle قاطعانه به یکی از گرانترین مسابقات تاریخ (دموکراتها و جمهوریخواهان 362 میلیون دلار برای زیبایی سرمایه گذاری کرده اند) تقویت کرده است. وی توضیح می دهد: “تبلیغات با توله سگ به شدت در مورد آنها توضیح داده شد” جدید، برایان سی. رابینسون ، استراتژیست جمهوری خواه: “انتقاد یا کاریکاتور کردن برای او بسیار دشوار بود. سگ او چهره ای نزدیک به همه ساخت. در عمل: او آن را انسانی می کند. از سوی دیگر ، در روزهای آخر قبل از رای گیری ، همه کمی به آن توجه کردند: در تظاهرات به نفع احترام ، مردم حیوانات خود را آوردند و آنها را در همبستگی نگه داشتند. تصاویر آلوین تقریباً در همه جا ظاهر می شوند. و شخصی حتی گروهی به نام Puppies 4 Warnock ایجاد کرد ، حتی یقه ها و شنل های مضمون می فروخت. رابینسون در پایان گفت: “وقتی فهمیدم كه توله سگ حتی خودش نیست ، فقط به او چسبیدم.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.