[ad_1]

ترامپ ، کنگره استیضاح برق آسا را ​​آغاز می کند: هنوز هم از حملات بیمناک است

که در ایالات متحده کلمه پچ پچ تاکنون ارتباط نزدیکی با تهدیدهای تروریسم اسلامی داشته است. از 11 سپتامبر ، ما در مورد تهدیدات آسیب دیده در پچ پچ ، گفتگوی مبارزان به صورت آنلاین می شنویم. اما ناگهان ، برای نشان دادن چگونگی تغییر اوضاع با حمله به پایتخت ، این کلمه ظاهر می شود که حمله جدید احتمالی شبه نظامیان طرفدار ترامپ را نشان می دهد. واشنگتن، همانطور که توسط پچ پچ فعالانی که در حال برنامه ریزی تظاهرات در تاریخ 17 ژانویه و همچنین در تاریخ 20 ام ، تاریخ تحلیف جو بایدن هستند ، به اثبات رسیده است که “به خوبی مسلح می شوند” و به یکدیگر توصیه می کنند “تیراندازی را تمرین کنند”.


ایالات متحده ، “بمب های ترامپ”. و در اولین استیضاح بله توسط جمهوری خواهان

فلش

در همین حال ، جزئیات هراس انگیزتر و بیشتری از حمله 6 ژانویه آشکار شده است ، از جمله اینکه شورشیان می خواستند مایک پنس معاون رئیس جمهور را به اتهام خیانت اعدام کنند. دونالد ترامپ. عجله و شتابی که دموکرات ها در حال آماده سازی روند استیضاح جدید علیه رئیس جمهور هستند نیز تا حدی با اصرار برای تدریس یک درس فوری در ارتباط است: “ما باید به صراحت بگوییم که هیچ رئیس جمهوری ، امروز یا در آینده ، نمی تواند علیه دولت ایالات متحده قیام می کند “، سناتور برنی سندرز گفت. بنابراین ، فردا کمیسیون ، که مقررات را تعیین می کند ، برای تصمیم گیری در مورد نحوه استیضاح دوم رئیس جمهور در اتاق تشکیل جلسه می دهد. برای عجله ، به نظر می رسد یک اتهام ، تحریک به شورش وجود دارد.

ایالات متحده آمریکا ، “از طریق ترامپ از فیلم” مادر ، من هواپیما را از دست دادم 2 “”: جذابیت اجتماعی

روند

اتاق فقط دو روز بحث خواهد کرد و سپس در مورد آنچه در واقع کیفرخواست دونالد ترامپ است رأی خواهد داد. دادگاه سپس به سنا می رود ، که باید حکم را صادر کند. میچ مک کانل رهبر اکثریت جمهوریخواه در حال خروج از کشور برنامه ای برای تسریع در بازگشت سناتورها که قرار است از 19 ژانویه برنامه ریزی شود ، ندارد و بنابراین روند قانونگذاری توسط مجلس قانونگذاری جدید که اکثریت دموکرات بسیار کمی دارد ، برای سنا به تعویق می افتد. بدیهی است که دادگاه پس از خارج شدن ترامپ از کاخ سفید و احتمالاً نتیجه اضطراب در هفته های نخست ریاست جمهوری برگزار خواهد شد جو بایدن، که در عوض خواهان حداکثر همکاری و مشارکت کنگره برای راه اندازی برنامه های بهبود اقتصادی و واکسن های ضد پوکی روی فرش است. اما دموکرات ها نگران ادامه روند هستند ، زیرا اگر ترامپ محکوم شود ، دیگر نمی تواند دوباره وارد سیاست شود.

درگیری در ایالات متحده ، از یک افسر پلیس تا یک دانشمند کامپیوتر: 5 قربانی حمله Capitol Hill

درست است که بعید به نظر می رسد که دو سوم آرا برای چنین نتیجه ای وجود داشته باشد ، اما شایعات حاکی از آن است که ممکن است تعدادی از جمهوری خواهانی که با استیضاح مخالف هستند اما دیگر نمی خواهند طرف ترامپ باشند ، در کلاس غایب هستند. ، دسترسی آسانتر به دو سوم را امکان پذیر می کند. تاکنون فقط سه سناتور GOP آماده ارائه هستند رای استیضاح، بن ساسه از نبراسکا ، میت رامنی از یوتا و لیزا مورکوفسکی از آلاسکا. اگر بخاطر بسپاریم که در آخرین استیضاح ، صدای مخالف رئیس جمهوری بسیار بسیار بلند بود ، سکوتی که معمولاً سایر جمهوری خواهان در مورد این مسئله برقرار می کنند ، چشمگیر است. تنها کسی که گامی علنی به نفع ترامپ برداشت ، سناتور لیندزی گراهام بود. در همین حال ، رئیس جمهور حاضر نمی شود ، اما دستیاران او می گویند که او قصد دارد سفری به مرز ، زیر دیواری که می خواست بنا کند ، انجام دهد تا یکی از جنگ های خود را به یاد بیاورد.

پروجا ، عکس مشاور مشاور طرفدار ترامپ: “آیا فیس بوک هم من را ممنوع می کند؟”. سپس او خود را بهانه می کند: “من مثل جیک آنجلی لباس نپوشیده بودم.”

آخرین به روزرسانی: 11 ژانویه ، 01:57


© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *