[ad_1]

با عملیاتی که احتمالاً توسط فرماندهی آمریکایی آفریقا (مستقر در آلمان) انجام شد ، یکی از سامانه های دفاع هوایی روسیه Pantsir S-1 از لیبی به پایگاه هوایی در خاک آلمان منتقل شد. نیروهای ژنرال خلیفه حفتر از ارتش ملی لیبی (LNA) که در تابستان سال گذشته در طرابلس در طول عملیات رها شدند.

257712107_109721-002

چندین فروند Pantsir S-1 (SA-22 Greyhound for NATO) که توسط امارات متحده عربی خریداری شده و به LNA فروخته شده است ، که با استفاده از آنها با تمام اثبات ، آنها را به پیمانکاران روسی واگذار می کند ، توسط نیروهای حفر در الوطیا آسیب دیده یا رها شده است پایگاه هوایی. (عکس زیر) در غرب طرابلس و تاراگونا ، جنوب پایتخت.

نمونه آمریکایی ، که “دست نخورده” خواهد بود ، همانطور که “تایمز” انگلیس فاش کرد ، طی یک ماموریت مخفی ، با یک محموله نظامی C-17 به پایگاه USAF در Rammstein منتقل شد ، که هدف دوگانه دارد: از خطر افتادن چنین سلاحهایی به دست شبه نظامیان یا گروههای تروریستی جلوگیری کنید و یک سیستم سلاح را که حتی در برابر پیچیده ترین هواپیماهای بدون سرنشین م effectiveثر واقع شده است ، مطالعه کنید.

علاوه بر سرنگونی تعداد زیادی هواپیمای بدون سرنشین TB-2 ترکیه ، این در واقع بود پوسته S1 از LNA برای بارگیری دو MQ9 Reaper در نوامبر 2019 ، یکی ایتالیایی و دیگری آمریکایی.

عکس GNA و LNA

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *