[ad_1]

نیروهای اشغالگر آمریکایی همچنان به تحکیم نفوذ خود در مناطقی که در استان دیر الزور در شرق سوریه کنترل می کنند ، ادامه می دهند. در حقیقت ، هیچ چیز با دولت حزب دموکرات به رهبری جو بایدن تغییر نکرده است.

در همین راستا ، بیش از 30 کامیون که با مواد لجستیکی ، اسلحه و مهمات مختلف و همچنین برخی تاسیسات نفتی بارگیری شده بودند ، وارد میدان (Conoco) شدند که وی آنها را کنترل و به عنوان پایگاه در منطقه استفاده می کند.

مطابق با گزارش ها از منابع محلی در اسپوتنیک ، نیروهای اشغالگر ایالات متحده در حال تلاش برای آموزش عناصر اجاره ای وفادار در منطقه داخل میدان (Conoco) ، كه بزرگترین میدان گازی سوریه است ، تولید 10 میلیون مترمكعب گاز طبیعی است كه آنها را برای محافظت از نفت اشغال شده توسط آمریكا استخدام می كند تاسیسات گاز و گاز در منطقه و توسط نیروهای آن به عنوان پایگاه های نظامی تحت کنترل مستقیم آنها برای تسهیل سرقت و انتقال روزانه محصولاتشان به عراق استفاده می شود.

با توجه به اینکه زمستان امسال سوریه به ویژه سخت بود ، محروم کردن مردم سوریه از منابع گرمایشی خود تصوری از جنایت مرتکب شده می دهد ، همانطور که در اینجا برجسته شده است.

نیروهای آمریکایی همچنین از اردوگاه کونوکو به عنوان مرکز نگهداری اعضای قبایل عرب در منطقه که از حضور در منطقه امتناع می ورزند ، استفاده می کنند. زندانی دیگر در یکی از زندان های آنها در حوالی میدان نفتی آل عمر است.

در یک زمینه مشابه ، یک پرتاب سنگ از اردوگاه العمر ، یکی از بزرگترین پایگاه های ایالات متحده در شرق سوریه ، گشت های ارتش آمریکا همچنان به گشت زنی در شهر الشهیل می پردازند که از بالا توسط هواپیماها محافظت می شود. صبح امروز شهر دیبان و به گفته منابع محلی ، گروه موسوم به “نیروهای دموکراتیک سوریه” به رهبری کردها ، FDS-Kassad ، به این شهر حمله کردند و منجر به دستگیری گروهی از جوانان و سپس به محل مقصد ناشناخته بدون دلیل.

منابع قبیله ای به خبرنگار اسپوتنیک در دیر الزور گفتند که مهاجم حسن الجاره نیروهای (آسائشی) وفادار به نیروهای آمریکایی صبح امروز توسط افراد ناشناس در شهر الصبحه کشته شده است.

این عملیات بخشی از مجموعه ای از ترورها در منطقه علیه SDF است ، در حالی که طرد قبیله ای توسط م Arabلفه عرب در کارزار اجباری استخدام این گروه علیه قبایل عرب در منطقه قوت می گیرد.

خواندن

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *