[ad_1]

روز چهارشنبه ، 20 ژانویه در بندر سالرنو، آنها وارد شدند – در دو کانتینر ، بارگذاری شده روی محموله – 26 ایزدی هاکه موفق به فرار از عراق شد. دادستان همچنان در حال تحقیق درباره قاچاق مهاجران است.

ایزدی ها یکی از اقلیت های مذهبی هستند که از سال 2013 تحت آزار و شکنجه دولت اسلامی قرار دارند. امروز ، اکثر مردم با هم زندگی می کنند. فقر.

گامی به سوی آزادی

ظاهراً مهاجران بندر آلاگا (ازمیر) را ترک کردند. باید یکی باشد فرار عمدی: داخل این دو ظرف کالایی نبود ، فقط آب ، پوشک و مواد غذایی برای سفر طولانی وجود داشت.

وقتی آنها به بندر سالرنو رسیدند ، نگهبانانی که او نشان داد آنها را متوقف کردند همبستگی با تشکر از کمک واسطه های فرهنگی و مجریان کنسرسیوم لا رادا در سالرنو. مهاجران قادر به ارائه بودند برنامه برای حمایت بین المللی پس از بیان داستان خود ، پر از آزار و آزار و اذیت. پلیس همچنین مجموعه ای برای خرید مواد غذایی برای آنها تهیه کرد.

مهاجران به پلیس گفتند که هزینه این سفر توسط بستگان آنها در آلمان پرداخت شده است و قصد آنها رفتن و زندگی در آنجا است. با این حال هنوز مشخص نیست که به چه کسی پول پرداخت شده است و دادستان تحقیقات را آغاز کرده است. از جمله ، این دومین بار است که عراقی ها و ایرانیانی که از کشور خود فرار می کنند به کامپانیا ، بسیار دور از بندرهای پولیا ، جایی که معمولاً مهاجران از ترکیه به آنجا می آیند ، می رسند.

مهاجران از متن Covid-19 رنج بردند

مانند همه مهاجران ، آنها نیز مورد آزار قرار گرفته اند تست برای کووید -19. پنج نفر بیرون آمدند مثبت (سه خردسال و دو بزرگسال) و در مرکز کوید در آگروپولی بستری شدند. از طرف دیگر ، بقیه پس از نتیجه منفی همه لکه ها از هم جدا شدند: خردسالان اکنون در دو جامعه سالرنو و فیشانو ، بزرگسالان در کاس در سارنو قرنطینه شده اند.

مهاجران بسیار خسته ، استرس و نیاز به استراحت داشتند ، اگرچه نگرانی اولیه آنها این بود که با بستگان تماس بگیرند تا به آنها هشدار دهند که در سلامت نیستند. با تشکر از کمک اپراتورهایی که در این پروژه کار می کنند در انتظار، که مربوط به پیشگیری و توان بخشی از فشار روانی پناهجویان است ، در مدت کوتاهی آنها توانستند فرم ها را پر کنند ، البته با برخی مشکلات بوروکراتیک.

صفحه فیس بوک ما را دنبال کنید!

© تولید مجدد ممنوع است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *