[ad_1]

پس از آنکه الکسی ناوالنی ، فعال روسی ، داستان و تصاویر به اصطلاح “کاخ پوتین” را در مستندی فاش کرد که در کمتر از 24 ساعت حدود 25 میلیون بار دیده شده است ، کل توجهات در مورد دارایی های گسترده ادعایی رئیس جمهور فدراسیون روسیه است ، ناوالنی به عنوان “بزرگترین پرونده فساد در تاریخ” در نظر گرفته شده است. کاخ “راز” پوتین اقامتی است که مساحتی در حدود 18000 متر مربع در کیپ ایدوکوپاس ، نزدیک گلندجیک ، در ساحل دریای سیاه ، در روسیه ، به ارزش 100 میلیارد روبل (معادل 1 ، 1 میلیارد یورو) دارد.

تحقیقات

“کاخ پوتین: داستان بزرگترین رشوه” ، مستندی است که توسط الکسی ناوالنی در مورد کاخ ادعایی پوتین ارائه شده است: که توسط صدها ، حتی هزاران نفر محافظت می شود: از سرایدارها ، باغداران و سازندگان ناشناخته گرفته تا ثروتمندترین و مشهورترین افراد در روسیه. این مکان مخفی ترین و محافظت شده ترین مکان در روسیه است ، بدون اغراق ، این یک اقامتگاه نیست ، بلکه یک کل شهر یا بهتر بگوییم یک پادشاهی است.“کشورها در ویدئوی منتشر شده در تحقیقات ناوالنی همراه با بنیاد مبارزه با فساد (FBK)” ، حصارهای غیرقابل نفوذ ، بندر ، امنیت ، کلیسا ، کنترل دسترسی ، منطقه پرواز ممنوع و حتی یک ایست بازرسی مرزی وجود دارد. این یک کشور خودمختار در داخل روسیه است. “

ولادیمیر پوتین و نمایندگان وی هرگونه دخالت در این پروژه را انکار کردند. یک شرکت ناشناخته و غیرقابل ردیابی صاحب رسمی خانه و دارایی است. تحقیقات الکسی ناوالنی چندین سال پیش آغاز شد ، زمانی که یک دستیار سابق پوتین جسارتاً یک طرح فاسد را محکوم کرد که به روسیه اجازه می دهد گرانترین ملک خصوصی را بسازد و “بزرگترین پرونده فساد تاریخ” را ایجاد کند. این فعال روسی و موضوع FBK در طول سال ها چندین بار تلاش کرده اند تا موقعیت ملک را ردیابی کنند و تصاویر مجرمانه ای را بگیرند تا اینکه در 19 ژانویه یک مستند و یک سایت دقیق از تاریخ کاخ مخفی پوتین منتشر شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=ipAnwilMncI

قصر

برای آگاهی از اندازه اقامتگاه مخفی ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، تحقیقات با شاهنشاهی موناکو مقایسه می شود ، این کشور دقیقاً یک ایالت در یک ایالت است و برای رسیدن به وسعت کاخ Idokopa که به این شکل ساخته شده ، به 39 مملکت دیگر موناکو نیاز دارد. که هیچ کس نمی تواند از طریق زمین ، دریا یا هوا به آن نزدیک شود. این ملک عظیم شامل یک زمین هاکی تنظیم کننده ، یک کلیسا ، یک گلخانه ، یک دریاچه مصنوعی ، یک تئاتر زمستانی ، یک آمفی تئاتر تابستانی ، استخرهای شنا ، آپارتمان های کارکنان ، اتاق های چای و سالن های رقص مختلف ، مبله به “سبک ایتالیایی” است.

طبق وب سایت Insider.ru ، کاخ دریای سیاه ، منتسب به رهبر کرملین ، حتی از ویلا Certosa برلوسکونی الهام گرفته می شود ، که توسط معمار Lanfranco Cirilo طراحی شده و توسط مبلمان مهمترین شرکتهای ایتالیا تهیه شده است. برای رسیدن به دریا یا بالای تپه ، یک تونل مخفی ساخته شده است که در صورت جنگ یا حملات دشمن امکان پناهگاه را نیز فراهم می کند و “توسط همان افرادی که مترو را می سازند ساخته شده است”. palace.navalny.com. محل اقامت به سبک ایتالیایی در یک جنگل ارس 40 جریب ، در فاصله کمی از دریای سیاه ، در تفرجگاه کوچک گردشگری معروف به Praskoveevka واقع شده است. جایی که در سال های اخیر هکتارها از جنگل ها قطع شده است ، بخشی از رشته کوه منفجر شده و ساحل مالوکانووی در حال فروپاشی است.

داخلی

طبق وب سایت Navalny ، اسناد دقیق در مورد فضای داخلی این محل مخفی توسط “یکی از کارآفرینان برجسته که در زمینه تنظیم کاخ کار می کرد … ارسال شده است. مبهوت و عصبانی از لوکس بودن دکوراسیون و قیمت های دیوانه وار مبلمان. “برخی از عکسهای داخلی نیز توسط برخی از کارگران سایت ساخت و ساز در سال 2011 منتشر شده است. بنابراین ، با مقایسه داده های مختلف به دست آمده ، امکان ایجاد نقشه های تعاملی ساختمان وجود داشت که به سه سطح تقسیم شده است.: “در زیرزمین پوتین به آرامش و زیبایی می پردازد. یک منطقه آبگرم ، ماساژ ، سالن زیبایی ، مرکز آبگرم کپسول ، آرایشگاه وجود دارد. و برای روش های آب یک استخر بزرگ ، سونا ، همام ، چشمه ها و حمام وجود دارد. از استخر دسترسی به جاده وجود دارد – به مکانی که در نقشه به عنوان یک آکواتوک مشخص شده است. “، سایت می خواند. طبقه اول تشریفاتی با اتاق های مجلل و بزرگ است. همه چیز برای پذیرایی و بیشتر از همه برای پذیرایی از مهمانان وجود دارد. در اختیار آنها به عنوان مثال “اتاق مطالعه” و “اتاق موسیقی” است. آنها اتاق های بسیاری از مهمانان و اتاق های اصلی را پیدا می کنند اتاق خواب. و همچنین یک هنرستان و چندین اتاق استراحت. شما باید پس از بازدید از اتاق موسیقی جایی بهبود پیدا کنید.

از طریق تصاویر جمع آوری شده ، آنها قادر به بازسازی جزئیات فضای داخلی همه اتاق ها ، از جمله مبلمان انتخاب شده و از معروف ترین شرکت های طراحی ایتالیا بودند. “همانطور که می توانید تصور کنید مشکل این عمارت به هیچ وجه طعم بد مالک نیست. خوب ، بله ، سپردن دولت کشور به شخصی که خیلی واضح به تجمل گرایی رسیده است ترسناک است – اما در نهایت ، نه. هیچ چیز مجرمانه ای در این واقعیت نیست که برخی از مردم عاشق گچ و تذهیب هستند. البته درک اینکه چرا شخص به 47 مبل نیاز دارد دشوار است ، اما هرکدام از آنها مختصات خاص خود را دارند. “، الکسی ناوالنی می گوید ،” مشکل این است که با پول چه کسی این مبل ها خریداری شده است ، این استخرها ، قلیان ها و آبزیان ساخته شده اند؟



[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *