[ad_1]

شاهزاده هری و مگان مارکل ، زوج سلطنتی که شایعات و بحث های زیادی ایجاد می کند ، از شبکه های اجتماعی خداحافظی نخواهد کرد. تکذیب شایعات استفاده از ویندزور از شبکه های اجتماعی توسط دوک ساسکس به ساعات گذشته برمی گردد. در حقیقت ، در هفته های اخیر اخباری مبنی بر اینکه شاهزاده هری و مگان که اکنون در ایالات متحده زندگی می کنند ، دیگر قصد استفاده از هیچ کانال اجتماعی را ندارند ، منتشر شده است. ساندی تایمز او این شایعه را پس از مصاحبه با “منبع” نامشخصی که ادعا کرده خواست زوجین برای دور شدن از شبکه های اجتماعی است ، منتشر کرده است.

پرنس هری و مگان با شبکه های اجتماعی خداحافظی نکردند: امتناع

بنابراین هری تصمیم گرفت سکوت خود را بشکند انکار می کنم شایعات از طریق مصاحبه با شرکت سریع، یک مجله تجاری آمریکایی که به فناوری و طراحی و همچنین تجارت می پردازد. از نظر شاهزاده هری و مگان ، این یک موضوع جدید بود ، زیرا آنها در ماه های اخیر هیچ حساب اجتماعی را بسته نکرده اند و بر اساس بیانیه های منتشر شده قصد چنین کاری را ندارند.

علاوه بر این ، او افکار خود را در شبکه های اجتماعی ابراز داشت و امید خود را برای یکی از آنها ابراز کرد انقلاب، توضیح می دهد که چگونه این ابزارها نیز با ارائه می توانند خوب عمل کنند ارتباط است انجمنکه به شما امکان می دهد داستان دیگران را بشنوید و داستان های خود را به اشتراک بگذارید. به گفته دوک ، اختلافات و سو mis تفاهم ها همیشه وجود خواهد داشت ، اما بدون قصد ایجاد خشونت و به خطر انداختن جان دیگران.

آخرین پست از اینستاگرام توسط هری و مگان از مارس 2020 ، زمانی که آنها استعفای خود را از عضویت در اعلام کردند خانواده سلطنتی انگلیسی. وی در مصاحبه ، به خصوص درباره از سرگیری حضور در شبکه های اجتماعی اظهار نظری نکرد: “ما وقتی احساس کنیم مناسب هستیم ، شاید وقتی که تعهدات قابل توجهی برای تغییر یا اصلاحات را ببینیم ، باز خواهیم گشت.”

به طور خلاصه ، دوکهای ساسکس قصد ندارند شبکه های اجتماعی را کنار بگذارند ، بنابراین ما فقط باید منتظر پست های بعدی آنها باشیم. باید دید ، حتی اگر قصد ایجاد صفحات اجتماعی برای بنیاد جدید آنها باشد آرچول، وب سایت رسمی آن از اکتبر گذشته آنلاین است.

prince-Harry-Meghan-Markle-Social-Media-News-1387867 آیا شاهزاده هری و مگان از شبکه های اجتماعی خداحافظی کردند؟  ظاهراً نه

icon-stat آیا شاهزاده هری و مگان از شبکه های اجتماعی خداحافظی کردند؟  ظاهراً نه

تمام وقت مرور می کند

36

icon-stat-امروز آیا شاهزاده هری و مگان از شبکه های اجتماعی خداحافظی کردند؟  ظاهراً نه

بازدید امروز

35

نشان می دهد 57

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *