[ad_1]
آیا طرفدار ترامپ هستید؟ من مدرک شما را پس می گیرم | اخبار VP – وبلاگ

تلاش در دانشگاه هاروارد برای گرفتن مدرک از مقامات و متحدان ترامپ ، از جمله وزیر مطبوعات کاخ سفید ، کیلی مک انانی ، سناتور تد کروز (R-TX) و نماینده دن کرنشاو (R-TX) است. این تنها تلاش برای انتقام گیری از کارکنان ترامپ نیست. در حقیقت ، قبلاً درخواستی برای این امر وجود داشته است ممنوعیت کارمندان سابق ترامپ برای دسترسی به دانشگاه هاروارد. به زودی نماینده الیز استفانیک است به دلیل به چالش کشیدن پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، از یک هیئت عالی رتبه در هاروارد برکنار شد. نگرانی برخی از ما این است که اکنون شورش کاپیتول توسط بسیاری برای تسریع سرکوب علیه آزادی بیان در دانشگاه های ما مورد استفاده قرار می گیرد.

پس گرفتن دیپلم منجر به اقدامات فوری قانونی با احتمال موفقیت بالا خواهد شد. من نمی توانم تصور کنم که دادگاهی اجازه چنین اقدامی را برای این زمینه صادر کند.

“مدرک دانشگاه هاروارد یک امتیاز است ، نه یک حق. هاروارد هیچ نگرانی نداشت به پیشنهادات پذیرش را لغو کنید دانش آموزان دبیرستان به دلیل فعالیت های نژادپرستانه آنلاین که ارزش های دانشگاه را منعکس نمی کند. اما بازخواست كردن نوجوانان این است آسان هاروارد باید آماده باشد تا شورشیان بزرگسال را به همان استانداردها بچسباند. “

این بیانیه خنک کننده است. یک تفاوت بزرگ و محسوس بین انصراف از پیشنهاد پذیرش و لغو مدرک کسب شده وجود دارد. یکی پیشنهاد پذیرش و دیگری دیپلم است. یک اقدام امیدوارکننده و دیگری اقدام برگشت پذیر است. پیوند به راه حل است پذیرش بازمانده تیراندازی در پارکلند را می گیرد کایل کاشوو به اتهام اظهارات نژادپرستانه ای که دو سال قبل در شبکه های اجتماعی ابراز داشت. زرشکی هاروارد گزارش می دهد که ده مورد از این پیشنهادات بر اساس اینگونه ارسال ها در شبکه های اجتماعی پس گرفته شده است.

نگران کننده ترین نکته این است که معلمان به دانشگاه هاروارد و سایر مدارس پیوستند تا در لیست سیاه قرار بگیرند و از افرادی که از دولت ترامپ حمایت یا خدمت می کردند ، انتقام بگیرند. (…)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.