[ad_1]

بعد از درد بزرگ سقط جنین که در ماه جولای اتفاق افتاد ، شاید مگان مارکل دوباره در انتظار یک کودک است: شلیک

آیا خانواده سلطنتی سابق آماده استقبال از تازه وارد است؟ از عکس های گرفته شده الف مگان مارکل به نظر می رسد که همسر شاهزاده هری سابق متعجب شد و سعی کرد شکمی مشکوک را پنهان کند.

مگان مارکل

دوشس سابق اخیراً از درد بزرگی که بر آنها وارد شده صحبت کرده است. در ماه جولای ، این زن داشت سقط جنین، برای اولین بار تابو را شکست و صریحاً در مورد آن صحبت کرد.

او در حال جایگزینی پسرش آرچی بود که احساس درد بزرگی کرد و هنوز کودک را در آغوش داشت ، روی زمین فرو ریخت. ضرری که هرگز برطرف نخواهد شد ، اما ممکن است در بارداری دیگری تسکین یابد.

مگان مارکل

هیچ خبر رسمی نیست ، اما گزارش در مورد قاشق هفتگی است مردم نمایش روی جلد مگان مارکل ، پوشانده شده با ژاکت مشکی و یک شکم بسیار مشکوک

فقط آن ژاکت سنگین با درجه 18 در لس آنجلس نشان می دهد که این زن می خواهد چیزی را پنهان کند. علاوه بر این ، با دقت ترین هواداران در این دوره به جزییات زیادی درباره زوجی که او اکنون به آنجا نقل مکان کرده است ، توجه کردند. آمریکا. اکنون فقط باید منتظر تایید رسمی همسران باشیم.

https://www.youtube.com/watch؟v=p6U2JejLKqE

اخباری که بسیار درباره او صحبت می شود سفر آینده کیت میدلتون است شاهزاده ویلیام در آمریکا. در واقع آنها برای اولین بار به دیدار خواهر و برادر می روند.

در حقیقت ، به نظر می رسد بعد از اختلافات مختلف خانوادگی ، آرامش دوباره برقرار شده است. این بازیگر و همسرش آرامش خود را پیدا کردند رازداری در آمریکا ، به دور از قوانین واقعی.

علاوه بر این ، سفر پیش رو نیز ملکه را بسیار خوشحال می کند الیزابت که پس از نگرانی از پاندمی، باید در مورد اختلافات بین دو نوه فکر می کرد. تبر را دفن کرد؟ واقعیت ها برای لحظه ای صحبت می شود که آخرین کلمه گفته نشود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *