[ad_1]

مگان مارکل و هری ویرانگر شاهزاده ویلیام و کل رویال خواهند شد: به همین دلیل است

مگان مارکل و هری فروش بالایی دارند و منجر به نابودی شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون. با وجود صلح بین دو زوج سلطنتی ، هنوز هم افرادی هستند که ادعا می کنند در واقع ساسکس فقط سعی در سرقت زمین از ویلیام و کیت. به طور خاص ، به نظر می رسد او زندگی نامه نویس واقعی بوده است دانکن لارکومب، نویسنده چندین زندگی نامه شاهزاده هری.

به گفته لارکومب ، ساسکس پرفروش ترین زوج سلطنتی است، و این می تواند به رفاه سلطنت و به ویژه آینده آسیب برساند کار ویلیام و کیت.

دانکن در طی سخنرانی در The Royal Beat از True Royalty ، در مورد انتخاب مگان و هری برای دور شدن از خانواده سلطنتی برای محافظت از حریم خصوصی آنها اظهار نظر کرد. به گفته زندگی نامه نویس (و بسیاری از افراد مانند او فکر می کنند) ، این زن و شوهر اهداف کاملاً متفاوتی داشتند:

حالا می دانیم چیست. شواهد موجود است. این بزرگترین فروش سلطنتی در طول تاریخ این خانواده بود. کاری که هری و مگان طی 12 ماه گذشته انجام داده اند کاشتن بذرهایی است که یک فاجعه بالقوه برای خانواده سلطنتی خواهد بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=ITmYn4rBHS4

اعتبار ویدیویی یک رویاپرداز شهری

آیا مگان مارکل و هری باعث فروپاشی خانواده سلطنتی خواهند شد؟

اما چرا باید مسیر مگان مارکل و پرنس هری به آن منتهی شود فروپاشی سلطنت؟ خیلی زود گفت:

وقتی 50 میلیون نفر گپ هری را در مورد ماست ارگانیک یا هرچیزی که می خواهد تبلیغ کند تماشا می کنند و 5000 نفر برادر او – شاهزاده ویلیام ، پادشاه آینده – را در یک نامزدی سلطنتی شرکت می کنند ، یک سوپرمارکت در Hemel Hempstead یا هر چیزی که بعد از آن مشکل ساز شود را تماشا می کنند. .

باید گفت که در این مورد مشکل توسط هری و مگان ایجاد نشده است. به جای آنها هر کس دیگری می تواند باشد فرد مشهور، و نتیجه همان خواهد بود ، فکر نمی کنید؟

خوشحال نیست ، دانكن هم خودش را به ضد خودش انداخت نیت مفید از این زن و شوهر ، اطمینان حاصل شود که در واقع مگان و شاهزاده اش توسط علایق هدایت می شوند که بسیار بیش از سخاوت است:

پول وجود دارد ، بنابراین این یک موسسه خیریه نیست.

نظر شما در مورد این اظهارات چیست؟ آیا مگان و هری واقعاً شاهزاده ویلیام را خراب می کنند؟

تصویر از اینستاگرام[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *