[ad_1]

ویروس کرونا نتیجه یک است آزمایش کردن که در آزمایشگاه ووهان. در ماه های اخیر ، ما اغلب در مورد این تست ها در مورد آزمایشات اعلام شده شنیده ایم اما هرگز نشان داده نشده است. ایالات متحده آمریکا با این حال ، آنها آماده اند تا پرده همه گیری کوید را بردارند ، و تأثیرات مخربی بر روابط با آنها خواهد داشت چین. شب گزارش شده بین جمعه و شنبه واقعیت، دولت ایالات متحده رازداری را از گزارش حذف می کند “فعالیت در موسسه ویروس شناسی در ووهان”، میوه هوش. معلوم شد که “چندین محقق از این موسسه“آنها در پاییز سال 2019 بیمار می شوند.”قبل از اولین مورد شیوع اپیدمی ، با علائمی که هم با بیماری Covid-19 و هم با بیماری های فصلی شایع سازگار استاز این رو، SARS-CoV-2 او ممکن است تازه از آزمایشگاه ووهان فرار کرده باشد. برای آن مایک پمپئو، وزیر امور خارجه ایالات متحده ، از WHO می خواهد “این احتمال را به خوبی مطالعه کنید

وی همچنین به رژیم در پکن حمله كرد و آن را به ادامه اتهام متهم كرد. “برای پنهان کردن اطلاعات حیاتی مورد نیاز دانشمندان برای محافظت از جهان در برابر این ویروس کشنده و همچنین ویروس بعدیاین روزنامه همچنین توضیح می دهد كه هم اكنون یك سال ، فرضیه ای در مراكز بزرگ اطلاعاتی غربی در جریان است كه در ابتدای همه گیری كوید ، یك تحقیق مرموز در ووهان در مورد ویروس کرونا که 96.2٪ می شود از نظر ژنتیکی یکسان است با بیماری Covid-19.

آیا چین با سلاح های مخفی کار می کند؟ گزارش خلاصه ایالات متحده

گزارش ایالات متحده می گوید حداقل از سال 2016 ، ویروس شناسان ووهان آن را انجام می دهند آزمایشات RaTG13، ویروس کرونا. بنابراین ، توضیح دهید واقعیت، سو is ظن این است که Sars-CoV-2 از یک متولد شده است دستکاری ژنتیکی در آزمایشگاه و سپس به دلیل عفونت غیر ارادی یک یا چند دانشمند فرار کرد. پایان نامه ای که ماه ها پیش توسط لوک مونتانیا که در گزارش ایالات متحده تأیید شده است ، که روشن می کند که “عفونت های تصادفی در آزمایشگاه ها قبلاً باعث شیوع ویروسی بسیاری در چین و جاهای دیگر شده است ، از جمله شیوع SARS در پکن که در سال 2004 ، 9 محقق را آلوده و یک نفر را کشته است.این گزارش که توسط دولت ترامپ طبقه بندی نشده است ، همچنین جزئیات نگران کننده ای را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، این سوicion ظن را تخلیه کنیدموسسه ویروس شناسی ووهان او مخفیانه روی سلاح های باکتری شناسی کار می کرد که توسط هر کنوانسیون بین المللی ممنوع است. این گزارش توضیح می دهد که ایالات متحده دریافته است که موسسه ویروس شناسی ووهان “در زمینه انتشارات و پروژه های مخفی با مقامات نظامی چین همکاری می کند“. به عنوان مثال ، در سال 2017 ، وی در تحقیقات طبقه بندی شده و آزمایشات آزمایشگاهی با حیوانات برای ارتش چین شرکت کرد. فرضیه های مشترک اسرائيل. موساد وی معتقد است برخی از بخش های آزمایشگاه چین سلاح های بیولوژیکی را مخفیانه پنهان می کنند.

© پخش مجدد ذخیره شده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *