[ad_1]

همه گیر مسلماً در طیف وسیعی از امکانات تکنولوژیکی که تاکنون به طور کامل مورد بهره برداری قرار نگرفته است ، سهم بسیار مهمی داشته است. فقط به رویدادهای زنده فکر کنید: از اجراهای تئاتر گرفته تا کنسرت ، همه چیز به دلایل امنیتی در سیستم عامل های مجازی ، حتی نمایش های مد انجام می شود. و چه در مورد تماس های ویدئویی ، راهی برای برقراری ارتباط با دوستان و اقوام شوید که نمی توانید آنها را شخصاً ببینید. زوم یکی از پر بارترین برنامه ها در سال 2020 است. و همچنین توسط حق امتیاز استفاده می شود. به تازگی ، ملکه ، که تعطیلات کریسمس را دور از فرزندان و نوه های خود گذرانده است ، او از آن استفاده کرد تا عملاً به نزدیکانش نزدیک باشد. و چند روز پیش ، آنها نیز از آن بهره برداری کردند ویلیام و کیت برای یک کنفرانس ویدئویی که از خانه ای که قلعه را با سه فرزندشان گذرانده اند برگزار کردند. به همین مناسبت ، آنها به همه اجازه دادند كه به املاك عظیم كشور خود نگاه كنند.

ویلیام و کیت در یک چت ویدیویی در Zoom

بر دوکهای کمبریج آنها قفل کردن را صرف می کنند عمارت آنمر هال در نورفولک. ویلائی که آنها در آن زندگی می کنند بسیار بزرگ است و دارای 10 اتاق خواب است. ویلیام و کیت آن را ده سال پیش ، هنگام عروسی خود از طرف ملکه هدیه گرفتند. از آن زمان ، چندین کار ساخته شده است ، تغییر مبلمان ، تغییراتی که به “طراح مورد اعتماد” بن پنترو که قبلاً مسئولیت کاخ کنزینگتون و چندین خانه شاهزاده چارلز را بر عهده داشت ، سپرده شده است. به مناسبت کنفرانس ویدیویی ، دوک ها نشان دادند بخشی از فضای داخلی محل زندگی آنها. این یک تماس از طریق زوم بود که با خط تلفن “B” The Hospice UK ساخته شده است ، که به متخصصان مراقبت های بهداشتی کمک می کند تا با از دست دادن همکاران و عزیزانشان که مراقبت می کنند کنار بیایند.

نگاهی به خانه دوکهای کمبریج بیندازید

آنجا تماس را افزایش دهید مورد مورد نظر در نمایه اینستاگرام دوک ها قابل مشاهده است. زن و شوهر غرق در جای نشستن با فضایی زیبا و صمیمی هر دو روی مبل کرم رنگی نشسته اند و پشت آنها کوسن های گل قرار دارند. به نظر می رسد اتاق با سلیقه تزئین شده و بدون حاشیه است. این هنوز یک اقامتگاه روستایی است که پذیرای یک خانواده جوان و دارای سه فرزند است. یک لامپ ، یک قاب با عکس جورج کوچک ، یک آینه ، بشقاب های تزئینی و بسیاری از گیاهان خودنمایی می کنند. کیت میدلتون دوشس است و انگشت شست سبز دارد. او دوست دارد اوقات غرق در طبیعت را بگذراند و به همین دلیل می خواست فرزندانش را در حین انزوا به تالار آنمر برساند: تا آنها بتوانند از این فرصت استفاده كنند تا بتوانند بیشترین زمان را در خارج از خانه بگذرانند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *