[ad_1]

افریقا اکسپرس
23 ژانویه 2021

از ابتدای جهان ، تجاوز ، خشونت جنسی و گرسنگی آنها سلاح های جنگی واقعی هستند. و این اتفاق می افتد امروز ، در سال 2021 ، در Tigrei. پاملا پاتن ، نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل آنتونیو گوترش برای خشونت جنسی در درگیری ها ، واقعاً از آنچه در Tigrei اتفاق می افتد ، جایی که درگیری خشونت آمیز بین نیروهای دولت اتیوپی و “شورشیان” TPLF از 4 نوامبر سال 2020 آغاز شده است ، بسیار خشمگین است. ( مخفف برای جبهه آزادی مردم تیگری)

سازمان ملل خشونت جنسی در تیگرئی را محکوم می کند

پاتن از همه کشورهای درگیر جنگ پرسید به شدت تجاوز جنسی ، تجاوز جنسی را منع کرده و در اسرع وقت همه خصومت ها را متوقف کنید. اخباری که در میز نماینده ویژه وجود دارد حداقل گفتن یک خبر مفرح است. اول از همه ، در Makale ، پایتخت Tigrei ، انواع خشونت های جنسی مورد استفاده قرار می گیرد و این واقعاً نگران کننده است که حتی اعضای یک خانواده مجبور به سو relatives استفاده از بستگان خود با تهدید شوند. و نه تنها این ، ارتش با بهره گیری از کمبود مواد غذایی و نیازهای اساسی ، زنان را مجبور می کند تا در ازای محصولات اساسی بقا ، خدمات جنسی به آنها ارائه دهند.

ابی احمد ، نخست وزیر اتیوپی و جایزه صلح نوبل 2019. در عکس های گرفته شده چند روز قبل از شروع جنگ در Tigray ، او کتاب “جنگ و صلح” را می خواند

و تعداد کمی بیمارستان در حال افتتاح است افزایش قابل توجهی در درخواست برای پیشگیری از بارداری اضطراری و آزمایشات STD را تأیید کرد. دو نشانه مهم خشونت جنسی.

تحمل صفر برای همه این جنایات و اعطای فوری مجوزهای دسترسی کامل به کارگران بشردوستانه و مدافعان حقوق بشر از خواسته های نماینده سازمان ملل است. و OCHA ، دفتر امور بشردوستانه سازمان ملل ، تأیید کرد که علی رغم دو توافق نامه ای که با دولت اتیوپی امضا شده است ، هنوز هم کاروان ها واقعا دشوار است. حداقل یک سوم درخواست ها رد می شود و شما مجبورید مدت طولانی انتظار بی فایده را بگذرانید تا چند بار حذف شود. پس از ورود به میدان ، کامیون ها با بهانه های بی فایده اغلب توسط سربازان مستقر در Tigray متوقف می شوند.

افریقا اکسپرس
africexp

دست راست سابق ملس را می کشد ، جنگ Tigrei شاخ آفریقا را بی ثبات می کند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *