[ad_1]

روند تکرار می شود. این فرصت محقق شد ، یعنی. دم درخواستی را برای استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ارسال کرده اند. این اتهام حتی نسبت به دفعه گذشته جدی تر است ، “دامن زدن به یک قیام” که باعث می شود سرمایه دار بزرگ در هدایت کشور ناتوان باشد. حالا چه اتفاقی می افتد؟

حمله به کنگره
حمله به کنگره

امکان استیضاح برای ترامپ ، پرونده ثبت شده

دموکرات های مجلس نمایندگان مقاله استیضاح علیه رئیس جمهور ایالات متحده را ارائه دادند ، دونالد ترامپ، وی را به “دامن زدن به قیام” در ارتباط با شورش های 6 ژانویه که منجر به یورش طرفدارانش به تپه کاپیتول شد متهم کرد. آنها پیش از ارائه آن ، از مایك پنس معاون رئیس جمهور خواستند كه از متمم 25 برای بركناری ترامپ استفاده كند ، اما با مخالفت جمهوری خواهان برای بحث فوری در مورد این قطعنامه ، دیمس تصمیم گرفت استیضاح رئیس جمهور را ارائه دهد ، چهارشنبه آینده رای گیری شود.

جمهوری خواهان در مجلس این قانون را که برای محافظت از آمریکا با اجازه دادن به ادامه اقدامات ناپایدار و ناراحت کننده است ، رد کرده اند. همدستی آنها آمریکا را تهدید می کند ، دموکراسی ما را تضعیف می کند و باید متوقف شود“، سخنگوی پارلمان ، دم اظهار داشت نانسی پلوسیاعلام رای در مورد درخواست پنس برای فردا. معاون رئیس جمهور 24 ساعت فرصت دارد تا پاسخ دهد. سپس اطمینان داد که دموکرات ها به طرح استیضاح ادامه خواهند داد.

ترامپ منزوی شد؟
ترامپ منزوی شد؟

نظر رئیس جمهور بایدن

ترامپ باید دوره ، دوره را ترک کند، جو بایدن را در حاشیه فراخوانیدن گاو ویروس کرونا اظهار نظر کرد و اعلام کرد که وی این احتمال را با برخی سناتورها در میان گذاشته است. رئیس جمهور منتخب گفت: در مورد ترس از اینکه روند استیضاح می تواند تصویب بسته محرک اقتصادی علیه کوید را به تأخیر بیندازد.امید و انتظار“اینکه هر دو دادرسی می تواند همزمان انجام شود.

ترامپ چه خواهد کرد؟

ترامپ که در روزهای اخیر سکوت اختیار کرده و از کانون توجهات خارج شده است ، انتظار می رود فردا در آلامو ، در جنوب تگزاس از بخشی از دیوار ضد مخفی ، یکی از گران ترین موضوعات خود بازدید کند. رئیس کاخ سفید پیش از این در سال 2019 توسط اتاق تحت کنترل Dema توسط اوکراین متهم شده بود اما با اکثریت مجلس سنا تبرئه شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *