[ad_1]

دادگاه منطقه ای مسکو درخواست لغو دستگیری 30 روزه اعمال شده علیه الکسی ناوالنی را رد کرد. رقیب سیاسی تا چند روز پیش در آلمان بود و مدتها پس از مسمومیت در بیمارستان بستری شد ، که یک مظنون خاص کرملین 007 وجود دارد.

برگرد و توقف کن

دلایل دستگیری فوری وی هنگام فرود در فرودگاه مسکو به این واقعیت برمی گردد که ناوالنی پیش از قاضی نظارت در مسکو حاضر نشده است ، همانطور که در یک تصمیم جنجالی از سال 2014 پیش بینی شده است. این به معنای لغو آزادی مشروط او است. اکنون خطر سه سال و نیم زندان است.

ادعاهای محافظت را رد کنید

دفاعیات ناوالنی تعدادی از ناسازگاری ها را در کیفرخواست در مورد قوانین فعلی مطرح کرده است. بعنوان مثال ، دادگاه بدوی حکم “تمدید بازداشت ناوالنی” به 30 روز را صادر کرد و قانون آیین دادرسی کیفری فقط “بازداشت حداکثر 30 روز” را در نظر گرفت. در همین حال ، دادستان فرجام خواهی دفاعی زندانی را تأیید نکرده است.

نقض قانون

الکسی ناوالنی که از طریق پیوند ویدیویی از بازداشتگاه پیشگیری Matrosskaya Tishina در این جلسه شرکت کرد ، گفت: “همه اینها یک نقض اساسی قانون است ، یک نقض فاحش قانون است. آیا شما پرونده دادگاه را خواندید؟ مخالف اعتراف كرد كه دوربینی در ماتروسكایا قرار داده شده است. سکوت حتی قبل از نشستن هواپیمای او در فرودگاه شرمتیوو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *