[ad_1]

با توجه به عوارض جانبی Brexit ،اتحادیه اروپا ممکن است هیچ نیرویی نباشد که ساکنان انگلستان را مجبور به پرداخت هزینه تخلفاتی کند که در قاره کهن انجام شده و توسط دوربین های کنترل سرعت فیلم برداری شده است.

در این مرحله ، همه چیز باید مورد توجه قرار گیرد ، زیرا دستورالعمل اجرای مرزی با Brexit پایان یافت. این بخشنامه در سال 2015 معرفی شد و به هر کشوری در اروپا اجازه می دهد خوب هر راننده ای که با ثبت نام خودرو در هر کشور دیگر اتحادیه اروپا از سرعت مجاز فراتر رفته باشد.

اروپا: مقامات اروپایی ممکن است قدرت جریمه رانندگان انگلیسی را نداشته باشند

وقتی انگلیس در خارج از اروپا باشد ، این بدان معناست اتومبیل های انگلیسی دیگر در قاره کهن ثبت نشده اند. اگرچه این ممکن است برای رانندگان انگلیسی ، برای برخی از کشورهای اتحادیه اروپا و به ویژه فرانسه خبر خوبی باشد ، اما این می تواند معنی داشته باشد آنها مقدار زیادی پول از دست می دهند. سالانه بیش از 500000 راننده انگلیسی در جاده های فرانسه گرفتار مسابقه می شوند.

دومین اکسپرس خودکار، چنین مجازاتی به مقدار خوب سالانه 60 میلیون یورو که دولت فرانسه دیگر قادر به جمع آوری آنها نخواهد بود. با این حال ، این یک شمشیر دو لبه است ، همانطور که برای دولت انگلستان نیز صدق می کند.

بدون هیچ گونه معامله ، انگلیس دیگر قادر به جریمه رانندگان اروپایی برای سرعت غیر مجاز نخواهد بود. با این حال ، پلیس انگلیس ممکن است رانندگانی را که در انگلستان اقامت ندارند ، ملزم به پرداخت چنین هزینه هایی کند خوب در صورت درگیری توسط پلیس (و نه دوربین ها) در محل. جریمه های مشابهی می تواند برای رانندگان انگلیسی در اروپا اعمال شود.

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده در اینترنت ، مقامات فرانسه و انگلیس در تلاشند تا به توافق دو جانبه برسند برای سرعت بخشیدن به روند درخواست.

به عنوان مثال ، سوئیس کشوری در اتحادیه اروپا نیست ، اما اجازه می دهد جریمه ها بیش از حد شود. این توافق نامه می تواند به عنوان نقطه شروع توافق نامه با انگلستان مورد استفاده قرار گیرد.

اگر همیشه می خواهید از اخبار ما مطلع شوید ، Clubalfa.it توسط سرویس جدید Google News انتخاب شده است ما را در اینجا دنبال کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.