[ad_1]

جهان

URL کوتاه

بر اساس بیانیه سخنگوی وزارت دادگستری آلمان که پیش از رویترز و dpa منتشر شده است ، مقامات آلمانی تجزیه و تحلیل و نتیجه گیری پزشکان از پرونده الکسی ناوالنی را در اختیار روسیه قرار نداده اند.

بر اساس بیانیه سخنگوی وزارت دادگستری آلمان در آستانه بازگشت پیش بینی شده رهبر مخالفان خارج از پارلمان روسیه به مسکو.

در بخش نظرات ارسال شده به رویترز و dpa ، نماینده اداره قضایی آلمان گفت که “درخواست روسیه برای کمک قانونی رسیدگی شده و پاسخ قابل توجهی دریافت کرده است” ، اما جزئیات پاسخ در مقالات رسانه های مربوطه فاش نشده است. .

آژانس آلماني dpa خاطرنشان كرد كه “گزارش هاي پزشكي منتقل نشده اند” زيرا آنها اطلاعات شخصي بهداشتي هستند خصوصاً محافظت شده قانون آلمان “Dpa می نویسد پزشكانی كه ناوالنی را معالجه می كنند به محرمانه بودن پزشكی احترام می گذارند و بنابراین به عنوان شاهد مورد توجه قرار نگرفته اند.

به گفته نماینده وزارت دادگستری آلمان ، متن بازجویی های ناوالنی توسط دادستانی در برلین در اختیار طرف روسی قرار گرفت.

این وزارتخانه بیانیه مقامات آلمان در سال گذشته را تکرار کرد که “اطلاعات مورد نیاز برای انجام تحقیقات جنایی ، مانند نمونه های خون و بافت و لباس ، در روسیه است.”

فله اعلام کرد که قصد دارد در 17 ژانویه به روسیه برگردد ، به نوبه خود ، مقامات زندان روسیه آنها اظهار داشتند بخواهد وی را در بازداشت موقت بازداشت کند تا انتظار رئیس دادگاه برای جایگزینی مجازات تعلیقی او با یک مجازات تعلیقی با یک مجازات واقعی در زندان به دلیل “نقض عمدی” وضعیت خاص قضایی او.

ناوالنی دو حکم تعلیقی دریافت کرد. اولین مورد در پرونده Kirovles مربوط به سوisa استفاده بیش از 16 میلیون روبل (بیش از 150،000 یورو با نرخ ارز فعلی) بود. دوم ، در پرونده ایو روچر برای ناپدید شدن بیش از 30 میلیون روبل (کمی بیش از 300 هزار یورو).

همچنین در ماه دسامبر ، کمیته تحقیق فدراسیون روسیه اعلام کرد تشکیل پرونده جنایی جدید علیه ناوالنی به دلیل کلاهبرداری گسترده. به گفته محققان ، از 588 میلیون روبل (بیش از 6 میلیون یورو) جمع آوری شده در قالب کمک های مالی برای پروژه های خود ، ناوالنی بیش از 356 میلیون روبل (حدود 4 میلیون یورو) برای اهداف شخصی هزینه می کند.

بیماری ناوالنی و بستری شدن در آلمان

ناوالنی پس از بیمار شدن در هواپیما پس از عزیمت از تومسک به مسکو ، در تاریخ 20 آگوست در اومسک بستری شد. بر اساس نتایج تحقیقات ، پزشکان از Omsk بیماری ناوالنی را با یک اختلال متابولیکی تشخیص دادند که باعث تغییر شدید سطح قند خون می شود. هنوز چگونگی پیشرفت این بیماری مشخص نیست ، اما طبق گفته پزشکان Omsk ، هیچ اثری از سم یا سم در خون و ادرار ناوالنی یافت نشده است.

وی بعداً به آلمان منتقل شد. سپس دولت آلمان با استناد به پزشكان ارتش ادعا كرد كه ناوالنی توسط یك سم شیمیایی نظامی توسط گروه نوویچوك مسموم شده است. دولت آلمان گفت كه یافته های كارشناسان آلمانی توسط آزمایشگاه های سوئد و فرانسه و به موازات آن توسط OPCW كه تحقیقات خود را به درخواست برلین انجام می داد ، تأیید شده است. در اصل ، كرملین گفته است كه برلین از نتایج خود و وزارت خارجه روسیه مطلع نشده است سپس اشاره کرد که روسیه انتظار دارد آلمان به یک درخواست رسمی در این مورد پاسخ دهد: ظرف یک ماه ، روسیه درخواست کمک حقوقی در پرونده ناوالنی را به آلمان ارسال کرد که در آن زمان هیچ پاسخی دریافت نشد و از OPCW به نامه های مربوطه ارسال شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *