[ad_1]

آ مراسم با لحن جزئی از سنت، به دلیل همه گیری و اوضاع و احوال جنگ داخلی واشنگتن از 6 ژانویه ، روز حمله به کنگره. اما در پایتخت همه چیز آماده استروز روی کار آمدن بر جو بایدن است کامالا هریس، که رسماً چهار سال مدیریت را تعطیل می کند دونالد ترامپ. سرمایه داربرخلاف پیشینیانش ، او در این مراسم شرکت نخواهد کرد و سخنرانی های خداحافظی را به صورت زنده و در زمان مناسب انجام نخواهد داد زیرا او خداحافظی خود را به ویدئو قبلاً ثبت شده است. فردا او سخنرانی کوتاه در قلب اندروز قبل از اینکه برای آخرین بار سوار شویدنیروی هوایی شماره ی یک کارگردانی در فلوریدا. اما چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده او می تواند خیال خود را راحت کند و فکر کند که برخی از پیشینیانش نیز با موقعیتهای غیرمعمول روبرو شده اند.

در مورد چنین است رونالد ریگان، که مجبور به لغو شد مراسم معارفه برای دومین دوره ریاست جمهوری خود ، در ژانویه 1985 ، به دلیل دمای پایین که او را احاطه کرده بود واشنگتن. رئیس جمهور ، همسایه بانوی اول نانسی، سوگند یاد کرد روتوندا، زیر گنبد کاپیتول، در مقابل چند صد نفر بیش از جمعیت 140 هزار آمریکایی ها که برای شرکت در مراسم فضای باز بلیط تهیه کرده بود. خدمات ملی هواشناسی دمای صبح را 2 درجه زیر صفر اعلام کرده بود که به دلیل وزش باد 23- درجه احساس می شود. ریگان توضیح دهید که من پزشکان او کارشناسان نظامی آنها به او توصیه کردند که برنامه اصلی را حفظ نکند ، زیرا در این شرایط سرد خطر آسیب جدی به سلامتی وجود دارد علنا، من سربازان و سایر شرکت کنندگان در مراسم.

یکی دیگر از سوگندهای “متفاوت” سوگند یاد شده بود کالوین کولیج، سی امین رئیس جمهور ایالات متحده ، که در حدود ساعت 2.30 بامداد 4 آگوست 1923 در خانه خانوادگی وی در ورمونت. کولیج، سپس معاون رئیس جمهور ، در تعطیلات بود پلیموث داخلوقتی خبر مرگ رئیس جمهور به او رسید وارن هاردینگ. تواریخ آن زمان گزارش می دهند کولیج به زودی سوگند – دشنام زیر نور لامپ a نفت سفید، در حضور پدرش که محضری بود ، دست خود را بر کتاب مقدس خانواده گذاشت.

او سرزنده تر بود مراسم حل و فصل از دویت آیزنهاور، 20 ژانویه 1953. رئیس جمهور به معنای واقعی کلمه “لاسو” یک کابوی است ، مونتی مونتاناکه در جلوی لژ ریاست جمهوری سوار بر اسب در رژه شرکت کرد. به جلو رسید آیزنهاور، مونتانا او از رئیس جمهور اجازه پرتاب لاسو را خواست. آیزنهاور موافقت کرد و ایستاد و مونتانا، که در برخی از فیلم های غربی با جان وین ظاهر شده بود ، در تلاش دوم ، از فاصله حدود 5 متری موفق شد او را بزند. به نظر می رسید که جمعیت بیرون را بسیار دوست دارند برنامه، کمی عوامل سرویس مخفی کمتر است.

روز روی کار آمدن در عوض برای آن کشنده بود ویلیام هنری هریسون، نهمین رئیس جمهور ایالات متحده است. هریسون ، که در 4 مارس 1841 سوگند یاد کرد ، دو رکورد ثبت کرد: یکی از طولانی ترین سخنرانی های افتتاحیه در تاریخ، یک ساعت و 40 دقیقه و این برای ریاست جمهوری کوتاه تر طبق تواریخ زمان ، گرچه دما کم بود ، هریسون او سرسختانه سخنرانی خود را در زیر نگه می دارد باران و بدون کت رئیس جمهور برای تماشای مراسم رژه تغییری نکرد و چندین ساعت را با همان لباس خیس در خارج از خانه گذراند. کاخ سفید برای سلام علنا. سرانجام ، هریسون سرما خورد و بعداً به ذات الریه تبدیل شد. وی 31 روز بعد درگذشت.

با این حال ، دراماتیک ترین سوگند در تاریخ ایالات متحده ، حداقل در تاریخ اخیر ، همان قسم است لیندون جانسون، در 22 نوامبر 1963 ، چند ساعت پس از قتل جان اف کندی به دالاس. لحظه ای که تصویر مشهوری روایت می کند جانسون در دفتر هواپیمای ریاست جمهوری ، به دست قاضی ، سوگند یاد کنید سارا هیوز. در کنار او ، در میان دیگران ، بیوه کندی ، ژاکلین ، با همان لباسی خونین که در زمان قتل شوهرش به تن داشت ، لباس پوشید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *