[ad_1]

به نحویدرخواست تجدید نظر میشل اوباما شنیده شده: مهمترین واقعیتها در دنیای آنلاین و با جزئیات بیشتر کسانی که در قلمرو شبکه های اجتماعی کار می کنند ، تحمیل a ممنوع کردن به حسابهای رسمی دونالد ترامپ (یا افرادی که به وضوح به نفع او هستند) رئیس جمهور مستعفی عملاً ابزار ارتباطی را که معمولاً در طول اقامت چهار ساله وی در کاخ سفید استفاده می شود ، محروم می کند.

ممنوعیت های دونالد ترامپ: از فیس بوک تا توئیچ

بیش از همه وجود دارد فیس بوک است توییتر با مداخلاتی که منجر به مهاجرت گسترده طرفداران به صحبت خواهم کرداما همچنین Reddit، مکانی برای بحث و مقایسه که بسیار یادآور تالارهای گفتمان گذشته است. دور از انقباضسرمایه دار از کجا حضور دارداکتبر 2019، وسط سال گذشته در اولین ایستگاه برای سخنان تنفرآمیز. سپس در لیست ظاهر می شوند اینستاگرام است اسنپ ​​چت. مداخله خرید کنید که دو فروشگاه مرتبط را تعطیل کرد ، یکی از آنها کالاها را فروخت و دیگری نوار که اکنون از هرگونه معامله اقتصادی در حمایت از کارزار انتخاباتی ترامپ جلوگیری می کند.

سرانجام ، کسانی هستند که اگرچه منع واقعی اعمال نمی کنند ، اما اعمال سختگیرانه قوانین ضد ضد اطلاعات را اعلام کرده اند ، این مورد برای یوتیوب. طرز قرار گیری بدن TikTok، با اينكه قطعاً روابط بت پرستی نیست با دولت فعلی ایالات متحده: این پلتفرم در حال حاضر تصمیم گرفته است که محدودیت خود را به هدایت هشتگهایی مانند # طوفان در کاپیتول و # حزب میهن پرست به اسناد مربوط به سیاست های خود محدود کند. روشی مشابه با رویکرد اتخاذ شده توسط Pinterest برای ## StopTheSteal. اختلاف در عوض ، او سرور دونالد را خاموش كرد و انكار كرد كه از او براي سازماندهي حمله كاپيتول هيل در 6 ژانويه استفاده شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.