[ad_1]

آخرین توهین به ترامپ به بایدن. رئیس جمهور پیشین ، در روز تحلیف خود ، به جای اجازه دادن به هواپیمانیروی هوایی بایدن را مجبور کرد هواپیمای چارتر برای پرواز از دلاور به واشنگتن.

و صادقانه بگویم ، دیلی میل خطاب به ترامپ می گوید: “اما چگونه می توان عصبانی شد؟” اشاره به آخرین امتناع و تحریک آمیز از تصدیق پیروزی جانشین خود.

نه فقط. هنگام ورود خانواده بایدن ، کاخ سفید یک ویدئو خداحافظی 20 دقیقه ای را با حضور ترامپ منتشر کرد که وی از جانشین خود نامی برده و پیروزی وی را تبریک نمی گوید.

ترامپ تلاش کرد تا پیروزی بایدن در انتخابات را خنثی کند و حتی پس از اینکه سرانجام در 7 ژانویه اعتراف کرد که در سمت خود باقی نخواهد ماند ، جانشین خود را به کاخ سفید دعوت نکرد. خشم با ادامه یافت امتناع ملانیا ترامپ از استقبال از جیل بایدن در خانه جدید

درهای بسته به کاخ سفید

اما یک قسمت عجیب دیگر بایدن و بانوی اول جیل را شامل می شود. در روز تسویه حساب ، آنها 10 ثانیه در سرما رها شدند: درب ورودی خیابان 1600 پنسیلوانیا باز نبود.

آ نقض پروتکل احتمالاً پنج ساعت زودتر با تیراندازی تیموتی هارلت ، رئیس ساقی ترامپ در کاخ سفید ، رخ داده است.

چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده و همسرش از پله های محل اقامت جدید خود بالا رفتند و اعضای خانواده نیز در پی آنها بودند. این زوج در حالی که یک گروه نظامی در نزدیکی “سلام بر رئیس” را بازی می کردند در خارج از رواق شمالی عکس گرفتند. آغوش بین بایدن و همسرش و سپس آنها برگشتند تا وارد شوند ، اما مشکلی پیش آمد: درها باز نمی شدند.

حدود 10 ثانیه ، بایدن به در خیره شد ، متحیر شد ، سپس برگشت و نگاه پرسشگرانه ای به خانواده انداخت. سرانجام درها باز شد ، اگرچه مشخص نیست که آیا جیل و جو مجبور شدند خودشان آنها را باز کنند یا اینکه بالاخره یکی از آنها متوجه این اشتباه شد.

خدمتکار ترامپ اخراج شده در دومی؟

به طور دقیق مشخص نیست که چه چیزی باعث آن شده است تاخیر انداختن، گرچه احتمالاً برکناری تیموتی هارلت ، پیشخدمت کاخ سفید ، نقش مهمی داشت.

هارلت ، رئیس ساقی ترامپ و مدیر اتاق پیشین هتل بین المللی ترامپ در واشنگتن ، به نیویورک تایمز گفت که او در روز افتتاحیه مشغول جابجایی اثاثیه بود که در ساعت 11:30 صبح به او گفتند که خدماتش نیازی نیست.

گفته می شود که دستیاران بایدن با کاخ سفید تماس گرفته اند و گفته اند که رئیس جمهور جدید قصد دارد فرد دیگری را استخدام کند. اگرچه این قسمت درهای بسته گذرا بود ، اما به نظر نمی رسید که مورد توجه مقامات پیشین کاخ سفید قرار گیرد.

لیا برمن ، دبیر کاخ سفید برای جورج دبلیو بوش ، به تایمز گفت: “یک پروتکل نقض شده است.” بتی مونکمن ، متصدی سابق کاخ سفید افزود: تأخیر در باز کردن درب من را کمی گیج کرد. (منبع: دیلی میل)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.