[ad_1]

معدن پایان ناپذیر از اسناد سیا به تازگی طبقه بندی طبقه بندی شده برای صدها داستان گیج کننده است مشاهدات بشقاب پرنده ها در سراسر جهان به دهه 1950 برمی گردد و همزمان تلاش اطلاعاتی برای درک آنها است.

یک پرونده 3000 صفحه ای در وب سایت The Black Vault

آ پرونده با نزدیک به 3000 صفحه اسناد ناشناخته پدیده هوایی (UAP) – اصطلاح رسمی دولتی برای آنچه معمولاً خوانده می شوند بشقاب پرنده – در وب سایت منتشر شده است طاق سیاه.

به گفته بنیانگذار سایت جان گرینوالد جونیور – که طی دو دهه گذشته CIA را برای انتشار ضبط ها و سپس اسکن صفحات موجود در پایگاه داده خود دنبال می کرد – هزاران طرفدار ماورا الطبیعه قبلاً شروع به جستجو در مجموعه بیش از 700 سند کرده اند.

سیا گفت این پرونده ها “کل” مجموعه اطلاعات طبقه بندی نشده UAP را نشان می دهد ، اما گرین والد هشدار داد که راهی برای تأیید درخواست وجود ندارد و قول داد که به جستجوی اسناد اضافی ادامه دهد.

بر اساس بند مندرج در لایحه کمک اقتصادی 2.3 تریلیون دلاری ویروس کرونا در دسامبر ، رئیس جمهور دونالد ترامپ امضا شد ، این پرونده قبل از پایان مهلت ژوئن منتشر شد تا آژانس های اطلاعاتی ایالات متحده هر آنچه را که می دانند به کنگره نشان دهند بشقاب پرنده

مشاهده پرونده ها از ایمیل روزانه تعدادی داستان گیج کننده از تعقیب دیسک های مرموز در آسمان ، تابش اشعه های نور از طریق شهرهای کوچک ، ایجاد انفجار و حتی برخی ادعاهای افسران نظامی هنگام مواجهه با بیگانگان هنگام خروج از وسایل نقلیه عجیب ، پیدا کرد.

این اسناد همچنین مکاتبات مربوط به مشاهده بشقاب پرنده ها را بین مأموران سیا و ارتش نشان می دهد. کارمندان گاهی اوقات داستان های سیگار را کاملاً خرافاتی می دانند ، حتی اگر توضیح دیگری غیرقابل قبول باشد. اما در موارد دیگر ، مأموران CIA نگرانی واقعی را از خطرناک بودن مسئله خطرناک نشان داده اند.

مشاهدات بشقاب پرنده ها، پروژه کتاب آبی سال 1952

یکی از اولین اسناد جلسه 1952 را توصیف می کند که در آن مقامات ارشد اطلاعاتی و نظامی آمریکا درباره تشکیل ائتلافی برای بررسی افزایش نگران کننده مشاهده یوفو صحبت کرده اند.

این ائتلاف به رهبری نیروی هوایی و ملقب به پروژه کتاب آبی، او به مطالعه هزاران مشاهده در داخل و خارج ادامه خواهد داد تا ببیند آیا دلیلی برای ترس از چیزی غیر از دشمنان جنگ سرد وجود دارد یا خیر.

پروژه كتاب آبی در سال 1969 پس از آنكه گزارش كاندون ، براساس هزاران مشاهده به این نتیجه رسید كه هیچ چیز خاصی در مورد بشقاب پرنده ها وجود ندارد ، رسماً تعطیل شد.

بسیاری از اسناد موجود در بایگانی های Black Vault مشاهدات بشقاب پرنده ها در اتحاد جماهیر شوروی سابق را توصیف می کند ، اما یکی از آنها به طور مفصل توضیح داده شده است.

1985 ، برخورد نزدیک بین هواپیمای روسی و a بشقاب پرنده

مقاله ای در روزنامه مسود Trud ot 30 ژانویه 1985، توصیف می کند که چگونه خدمه این شرکت هواپیمایی در مسیر روستوف روسیه به تالین استونی با چیزی که تصور می کردند بشقاب پرنده در حدود 120 کیلومتری مینسک ، بلاروس در حدود ساعت 4 صبح برخورد کردند ، برخورد کردند.

این مقاله اپیزود را از نظر خدمه توصیف می کند. خلبان ستاره بزرگ را در گوشه بالا سمت راست درخشان مشاهده کرد. اما او ستاره نبود. این یک نقطه زرد به اندازه یک سکه 5 کوپک بود که از لبه های آن صاف شده بود. در یک نقطه خاص پرتوی نور از نقطه بیرون آمده و به صورت عمودی به زمین می افتد. خلبان و سه همکار کابین خلبان دیدند که “پرتوی نور ناگهان باز شد و به یک مخروط نور تبدیل شد. یک دوم ، گسترده تر و سپس یک سوم ، به اندازه کافی بزرگ و روشن بیرون آمد.

خدمه معتقدند که این مکان فقط 40-50 کیلومتر است. خلبان قبل از اینکه “تیر از زمین بلند شود و روی هواپیما متمرکز شود” یک ورق کاغذ گرفت تا بکشد.

“فرمانده هنوز مردد بود: آیا باید گزارش دهد چه اتفاقی می افتد؟” اما اتفاقی افتاد که به تردیدهای او پایان داد. لکه سفید براق شد و ابر سبز به جای آن ظاهر شد. فرمانده به یاد داشت قبل از ناگهانی ناپدید شدن هواپیما ، هواپیما را به سمت هواپیما حرکت داد “خوب ، حالا آنها خواهند گفت ما منطقی نیستیم.”

در پایان مقاله با بیانیه NA Zheltukhin ، معاون رئیس کمیته پدیده های آیرودینامیکی ، که اظهار داشت: “کمیسیون در حال انجام یک مطالعه سیستماتیک از مشاهدات بشقاب پرنده ها در اتحاد جماهیر شوروی است. با این حال ، ما متذکر می شویم که تمام داستان هایی که داریم یک طرفه یا پراکنده است. “

بقیه مشاهدات بشقاب پرنده ها در روسیه

9 شب مشاهده مشاهدات مختلف بشقاب پرنده در روسیه در همان شب مارس 1989 گزارش شد. بر اساس سند سیا براساس مقالات مختلف در روزنامه Rabochaya Tribuna ، در شب مارس 1989 ، 9 مورد مشاهده بشقاب پرنده مختلف گزارش شد.

همه آنها از ساعت 20:00 تا 24:00 در تاریخ 21 مارس در مناطق پرلسلاو-زالسکی ، نووسلی ، زاگورسک ، یاکوولوو ، پلوشو ، دوبکی ، کابلوکوو ، فریازینو و کرژاخ برگزار شدند. هر یک از این مناطق در حدود 600 کیلومتری مسکو واقع شده است.

هدف در پرسلاول-زالسکی از رادار نظارتی حاصل می شود که می گوید: “شیئی درخشان از نور قرمز در فاصله حدود 40 کیلومتری ظاهر شد که با سرعتی چند برابر سریعتر از هواپیما حرکت می کند. ساعت 21.19. شیئی درخشان با چراغهای سفید او را دنبال کرد.

این گزارش به نقل از چهار ناخدا و یک سرهنگ در توصیف اشیا ob مستطیلی با چراغ چشمک زن و تابش اشعه است.

در این گزارش آمده است: “Rabociaia Tribuna” اسناد سرهنگ مالتسف را “تأیید اساسی” می داند كه بشقاب پرنده هایی كه توسط برخی موجودات هوشمند هدایت می شوند از اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی شوروی بازدید كرده اند. “

در آوریل سال گذشته ، پنتاگون سه فیلم کوتاه منتشر کرد ، یکی از سال 2004 و دو فیلم از سال 2015 ، که “پدیده های هوایی ناشناخته” را نشان می دهد که قبلاً توسط نیروی دریایی ایالات متحده صحت داشته است.

ویدئویی که توسط دوربین های مادون قرمز ضبط شده است ، اجسام پرنده ناشناس را نشان می دهد که به سرعت در آسمان حرکت می کنند.

دو سخنران هنگام مشاهده اشیا اظهار نظر کردند و دیگری اظهار داشت که ممکن است این هواپیمای بدون سرنشین باشد.

در ماه آگوست ، پنتاگون اعلام کرد که در حال ایجاد یک گروه ویژه برای تحقیق در مورد سایت ها است ، اما هنوز مشخص نیست که آنها چه مکانی هستند و از کجا آمده اند. (منبع: ایمیل روزانه)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *