[ad_1]

از 29 مه آینده ، شرکت هواپیمایی ارزان قیمت اوکراینی SkyUp اتصال مستقیم بین باری و کیف را فعال می کند. این پرواز با B737 هر سه شنبه و شنبه هفته انجام می شود.

“برای اولین بار ، یک سرویس منظم بین کیف و منطقه ما برقرار می شود” می گوید تیزانو اونستی ، رئیس Aeroporti di Puglia. “پرواز جدید مرحله مهمی در پروژه گسترش به شرق است که توسط برنامه استراتژیک ما پیش بینی شده است و همه گیری آن را به تعویق انداخته است. در حقیقت ، این مناطق نه تنها ترافیک قابل توجه “ورودی” را بیان می کنند ، بلکه ارتباط قوی با جامعه بزرگ اوکراینی را که در Puglia و مناطق همسایه حضور دارند تقویت می کنند. پیوند هوایی همچنین یک فرصت مهم برای اطمینان از جریان گردشگری مذهبی است که توسط فرقه مقدس نیکلاس تعریف شده است ، که ارادت آن در میان ارتدکس های اوکراین نیز گسترده است.

بلیط ها از قبل در وب سایت حامل https://skyup.aero/en/ با نرخ 38 یورو بصورت یک طرفه و بدون چمدان به فروش می رسند.

SkyUp Airlines یک شرکت هواپیمایی خصوصی اوکراینی است. این شرکت با انجام پروازهای منظم کم هزینه و پروازهای چارتر ، روی مدل ترکیبی کار می کند. این برنامه برای تابستان 2021 شامل پروازها به 21 کشور و بیش از 60 مقصد بین المللی از کیف است: شبکه مسیرها اروپا (ایتالیا ، اسپانیا ، پرتغال ، یونان ، فرانسه ، جمهوری چک ، سوئد ، دانمارک ، بلغارستان ، قبرس ، آلبانی) را پوشش می دهد. ، ترکیه ، لهستان ، آلمان ، صربستان ، هلند ، اسلواکی) ، قفقاز (گرجستان ، ارمنستان) و خاورمیانه (اسرائیل ، اردن). ناوگان این شرکت از 11 B737 تشکیل شده است.

از مارس 2020 ، شرکت حمل و نقل همچنین یک تجارت حمل و نقل را توسعه داده است. طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری ، این شرکت هواپیمایی یکی از پنج هواپیمای بزرگ در اوکراین از نظر تردد مسافر است.

فرودگاه باریفرودگاه کی یفSkyUp

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *