[ad_1]

همانطور که در بهترین سنت های رقت انگیز ایتالیایی در سمت چپ هم دم آمریکایی فریاد کودتا اشاره انگشت ترامپ و او طرفداران.

و آنها قسم می خورند که شب گذشته ، در طی یک کنفرانس ، پلیس کاپیتول آنها به آنها هشدار می دهد: پیروان ترامپ، “بزرگترین اعتراض مسلحانه این هرگز در رخ داده است آمریکا

مطابق با دم، شبه نظامیان راست افراطی و سایر شورشیان درگیرحمله به کنگره، آماده کن یک برنامه ای برای دور زدن مراکز نمادین نهادهای دموکراتیک است آمریکایی: کاپیتول، کاخ سفید است دادگاه عالی.

تاریخ کودتا در یک دوره بیرون می آید کنفرانس تلفنی که در آن من دموکراتها از جانب کنگره با هم پلیس کاپیتول.

مطابق با دم زنگ خطر. هشدار شروع شده توسطFbi اشاره دارد به تهدید شبه نظامیان مسلح که آنها به واشنگتن و سایر پایتخت های ایالت برای آخر هفته آینده.

جزئیات در یک کودتای ادعایی توسط “تکان دهنده” اعلام شده است دموکراتها. که توضیح می دهد چگونه ، ج نقشه شورشیان، همچنین برای جلوگیری از ورود آنها وجود دارد کنگره، هم کشتن آنها.

همه چیز مجاز است جمهوری خواه بر کنترل دولت را در دست بگیرید، گزارش وب سایت ازخبرگزاری هافینگتون.

شرح طرح از دم واقعاً این یک کودتا. و این را پیش بینی می کند شبه نظامی قرار گرفته اند به دفاع از دونالد ترامپ، اطراف کاخ سفیدو اطراف دادگاه عالی برای انسداد دادگستری.

هالیوود مطمئناً از ایده شما متشکرم باید دید چقدر صحت دارد آلارم مشکوک و مقدار آن در عوض بخشی از آن است خیالی قدرتمند از تظاهرات آمریکا. که از این منظر چیزی برای یادگیری ندارند ایتالیایی سمت چپ، از این دیدگاه

ضربه خوردن ، همیشه به گفته خودش سناریوی مشخص شده توسط dem، این فقط نخواهد بود دموکراتها، اما همه جمهوری خواه که آنها از آن حمایت نکردند ترامپ که در رقابت در انتخابات.

“این کافی است تکان دهندهگفت یکی از دموکراتها شرکت در دستورالعمل توضیح می دهد که پلیس از آنها خواسته است که بسیاری از جزئیات را در مورد تظاهرات، زمان و اقدامات متقابل پذیرفته شده.

همچنین ، زیرا گروه هایی که آنها را سازماندهی می کنند ، بر آنها تمرکز می کنند رسانه های رسمی برای انتشار اطلاعات اکنون که “برخی از موارد اساسی رسانه ها که آنها قبلاً آنها را سازماندهی کرده اند ، کاهش یافته است. “

مرجع است ، البته ، یک توییتر این دارد حذف شده ناگهان حساب 70،000 ترامپيست. اما همچنین پاراگراف پارلر ، رسانه اجتماعی مورد علاقه ترامپيست ها. که با تصمیم لغو شد آمازون خارج شدن از سکو خدمات اصلی خدمات وب آمازون.

بر اساس گزارش از پلیس کاپیتول نگرانی نیز هستتجلی دیگری خواستار شد ادای احترام به اشلی بابیت، ارتش سابق حامی دونالد ترامپ، ماند کشته شده از جانب گلوله توسط یک مأمور منفجر شد که در طول دفاع از خودحمله به شورشیان در ورودی دفتر مدرس ، نانسی پلوسی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.