[ad_1]

این یکی می شود یکی شود بومرنگ، که در شکست سیاسی برای دم همه جوره روند استیضاح، دوم ، در برابر دونالد ترامپ. و همینطور دموکرات ها مانع خود می شوند. و همان وارث ترامپ ، جو بایدن، به نظر نمی رسد عجله داشته باشد روش استیضاح حتی علیه او حریف سیاسی. نسبتا.

دلیل؟ خطرناک است ایالات متحده را به نصف تقسیم کنید. و آموزش دادن بایدن دور از فرد مناسب برای ملت را آرام می کند که بعد از آن هنوز زخمهایش را لیس می زد هرج و مرج از 6 ژانویه سال گذشته در واشنگتن.

روند استیضاح دوم بر دونالد ترامپ مختصر باشید و در دستور کار دولت جدید خیلی دخالت نکنید ، ارسال کنید محتاط و محتاط جو بایدن او دموکراتها در سنا. که در آستانه 8 فوریه شروع می شود دادگاه رئیس جمهور سابق متهم به داشتن قیام را تحریک کرد که منجر می شود بهحمله به کنگره.

به گفته منابع نزدیک به کاخ سفید به نقل از تپه، رئيس جمهورکه هرگز از ایده روند استیضاح او در آغاز دوره ریاست جمهوری خود به سلف خود قصد دارد از تولید فاصله بگیرد.

“من او را ترک می کنم.” سنا اگر او آنچه را که باید انجام دهد انجام دهد ، روش کار را دنبال خواهد کرد ، “منابع گفتند. که سپس نحوه را برجسته می کند بایدن “ما همیشه می دانستیم که آنجا خواهد بود موقعیت جمهوری خواهان“که در بیشتر قسمتها 45 از 50، در روزهای اخیر یکی را حفظ کنید جنبش که در نظر می گیرد استیضاح ضد قانون اساسی رئیس جمهور سابق.

روند بنابراین نه تنها قطعاً بسته خواهد شدبرائت از ترامپ – برای محکوم کردن می شود حداقل 17 رأی سناتور جمهوری خواه لازم است – اما خطرناک بودن سنگ قبر برای پیگیری است بایدن نسبت به یک سیاست دو حزبی تر.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم کاخ سفید با یک پیام عالی از وحدت و آخرین چیزی که او می خواهد یک است روند استیضاح در همان آغاز ریاست جمهوری او “، منابع به طور خلاصه بیان می کنند.

واقعیت این است که اضطراب ، اگر خستگی نباشد ، برایروند استیضاح قریب الوقوع توسط چند نفر به اشتراک گذاشته شده است دموکراتها به سنا.

یکی اعتراف کرد: “همه ما از ابتدا می دانستیم که اینطور خواهد شد و این ناامیدکننده است.” سناتور دموکرات پس از رأی گیری ، مشخص شد که فقط 5 همتای جمهوری خواه آنها می توانند به حکم ترامپ رأی دهید.

و چندین متحد بایدن به کنگره، به عنوان “شلاق” از اتاق جیمز کلیبرن، آنها سعی کردند به تعویق انداختن روند تا پس از 100 روز نخست ریاست جمهوری ، بنابراین اجازه می دهد تا تایید وزیران تکمیل شود. و درسته بسته جدید علیه Covid را تصویب کنید. در عوض ، با شروع روند کار که ممکن است سه هفته طول بکشد ، این اولویت ها اکنون در معرض حل و فصل هستند.

در همه اینها ، به اصطلاح شمن کانن، زیبا شاخدار و بدون پیراهن معترض که من سر آنحمله به کنگره 6 ژانویه گذشته واشنگتن، این است جیکوب چانسلی، متحد ترامپ ، معروف به جک آنجلیو در هفته های اخیر دستگیر شد ، تصمیم گرفت از استراتژی وکیل خود پیروی کند. و گفته شد آماده شهادت دادن به مراحل استیضاح علیه دونالد ترامپ.

وکیل این مرد گفت موکلش “احساس می کند تحویل رئیس جمهور“. علت؟ نه جپس از لطف داده شده است قبل از پایان دوره وی.
جک آنجلی او به سرعت خواهد گفت که او عمل کرده است زیرا او فکر کرده است ترامپ از او بخواهم که بدهدحمله به کنگره. با توجه به این که یک تز کاملاً پیشنهادی است سخنان ترامپ به رالی قبل از حمله “الفndate برای تظاهرات مسالمت آمیز

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *