NEWS

[ad_1]

رأی استیضاح در اتاق. رئیس جمهور کناره گیری: “تنش گنگ”

دونالد ترامپ در روزی صحبت کرد که مجلس نمایندگان آمریکا پس از حمله به کاپیتول آماده می شد به کیفرخواست سرمایه دار بزرگ برای “تحریک قیام” رای دهد. رئیس جمهور آمریکا در بیانیه ای برای فاکس نیوز خطاب به آمریکایی ها خواستار “کاهش تنش” شد و توضیح داد که “از هر نوع خشنی مخالف است”. درخواست تجدید نظر سرمایه دار “نه خشونت ، تخریب ، قانون شکنی”.

سخنان ناخوشایند نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان درباره ترامپ: “او باید برود ، او یک خطر آشکار و جاری برای ملتی است که همه ما دوستش داریم. ما می دانیم که او این قیام ، این شورش مسلحانه علیه کشور ما را تحریک کرد. “

چراغ سبز برای استیضاح که باعث می شود ترامپ اولین رئیس جمهوری باشد که دو بار با تولید روبرو می شود ، قطعاً با توجه به اکثریت پارلمان در مجلس عوام و الحاق مورد انتظار بسیاری از جمهوری خواهان (طبق گزارش سی.ان.ان بین 10 و 20 قانونگذار) روشن شده است. ) با این حال ، تردیدهایی درباره عبور متن در مجلس بالا وجود دارد ، جایی که تصویب 2/3 از اعضا برای تصویب لازم است. میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا گفت که جلسه اضطراری تشکیل نمی دهد. این بحث باعث می شود بحث شیاطین برای جلوگیری از به تعویق انداختن کار دولت بایدن در اولین روزهای روی کار آمدن ، برنامه ریزی شده برای 20 ژانویه ، سرعت بیشتری پیدا کنند.

© Copyright LaPresse – پخش ذخیره شد

2021-01-13T20: 25: 34 + 01: 00

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *