[ad_1]

استیضاح ترامپ

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، همانطور که می دانیم ، روند استیضاح در سنا را آغاز کرده است. سومر ، رهبر جدید اکثریت دموکراتیک در مجلس اعلی ، برنامه را تعیین کرد: دادگاه در 8 فوریه آغاز می شود تا به زمان آماده سازی دادسرا و دفاع برسد و به دولت جدید اجازه می دهد چندین عضو سنا را تعیین کند.

برای موقعیت قضات در طول دادرسی ، مطمئناً پیشرفت تحقیقات در مورد حمله به پایتخت نقش اصلی را خواهد داشت.

با این حال ، در تاریخ 25 ژانویه ، 45 سناتور جمهوری خواه پس از استیضاح دونالد ترامپ در مجلس نمایندگان ، به دادگاه سنا رأی دادند. بهانه این بود که دوره او تمام شد [c’erano, tuttavia, precedenti di condanne di titolari di cariche federali dopo la fine del loro mandato].

اما پنج سناتور جمهوری خواه (به همراه 50 دموکرات) رأی موافق دادند. بنابراین پیشنهاد رد شد “زیرا 55 سناتور دیگر ، از جمله 5 نفر از دفاع مدنی ، با آن مخالفت کردند (AGI)

از این رو، “استیضاح ادامه دارد ، اما نتیجه رای گیری امروز در کلاس به عنوان یک سیگنال خوب برای ترامپ خوانده شد: با مخالفت 45 سناتور با استیضاح ، این بدان معنی است که او اعداد را برای” نجات خود “دارد. برای اینکه “ترامپ” محکوم شود ، حداقل 17 سناتور GP باید با دموی استیضاح رای دهندAGI

ترامپ ، طبق تخمین های گسترده (نگاه کنید به اینجا) در حال حاضر بسیاری از رای دهندگان خود را از دست داده است.

این پدیده مشارکت رای دهندگان جمهوری خواه در واقع بسیار مهمتر از آنچه در ابتدا از آن می ترسیدند خواهد بود. https://thehill.com/homenews/state-watc… er-capitol

همچنین تخلیه در ثبت نام رای دهندگان برای احزاب اولیه حزب جمهوری خواه دیده می شود (این گامی است که باید برای تصمیم گیری در مورد نامزد در هر دو حزب آمریکا برداشته شود). در کمتر از سه هفته ، پنسیلوانیا دید که 10 هزار رای دهنده جمهوری را ترک کردند (3500 نفر دموکرات را انتخاب کردند ، 6500 نفر دیگر حزب دیگری یا وضعیت مستقلی را انتخاب کردند) ، آریزونا 5000 رای دهنده دارد که از ثبت نام جمهوری خواه خارج شده اند ، 6000 رای دهنده در کارولینای شمالی 4500 در کلرادو ،
علاوه بر این واقعیت که اینها برای مدت زمان کوتاهی (فقط 3 هفته) اعداد بسیار بالایی هستند ، آنچه استثنایی است این دوره است: ما معمولاً چنین تحرکات قابل توجهی را در وسایل چریکی طی ماه های منتهی به دوره های اولیه مشاهده می کنیم. بسیار نادر است که بلافاصله پس از انتخابات این نوع حرکت را مشاهده کنید. داده های ارائه شده توسط این ایالت ها نشان می دهد که خونریزی برای جمهوری خواهان عمدتا در شهرستان های حومه است.

به همین دلیل ، معقولتر است که دموکراتها کمتر به محاکمه ترامپ علاقه مند هستند و آنچه آنها بدنبال آن هستند محکومیت سیاسی است که نزول رئیس جمهور سابق را برای تأیید GOP بیشتر تشدید می کند.

@ ممنوع است برای صحبت کردن

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *