[ad_1]

K metro 0 – واشنگتن – رویترز گزارش داد که سنای آمریکا روز جمعه تصمیم گرفت استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق را به مدت دو هفته به تعویق بیندازد. تصمیم به تعویق انداختن دادگاه برای دو هفته نتیجه سازش بین جمهوری خواهان و دموکرات ها است. سناتور دموکرات چاک شومر

K متر 0 – واشنگتن – رویترز گزارش داد که سنای آمریکا روز جمعه تصمیم گرفت استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق را به مدت دو هفته به تعویق بیندازد.

تصمیم به تعویق انداختن دادگاه برای دو هفته نتیجه سازش بین جمهوری خواهان و دموکرات ها است. سناتور دموکرات چاک شومر گفت که روند این هفته از روز دوشنبه (8 فوریه) آغاز می شود و به مجلس فرصت بیشتری می دهد تا در دستور کار قانونگذاری رئیس جمهور جدید جو بایدن و نامزدهای دولت تمرکز کند. این معامله توسط میچ مک کانل جمهوری خواه مجلس تمجید شد. با این حال ، رئیس جمهور بایدن سعی کرد از این موضوع جلوگیری کند.

داگ آندرس ، سخنگوی مک کانل ، گفت که این سناتور خوشحال است که دموکرات ها به ترامپ فرصت بیشتری برای دفاع از وی داده اند و برنامه ای را تعیین کرده اند که می تواند روند کار را فوراً در تاریخ 9 فوریه آغاز کند. آندرس گفت: “این یک پیروزی برای روند قانونی و عدالت است.”

در همین حال ، سنا دوشنبه ، 25 ژانویه ، ساعت 19:00 به وقت محلی اتهامات خود را علیه رئیس جمهور سابق مطرح می کند. در ابتدا جمهوری خواهان با توضیح اینکه وکلای ترامپ تنها پنجشنبه گذشته استخدام شده اند و برای آماده سازی زمان لازم دارند ، خواستار به تعویق افتادن دادگاه به 15 فوریه شدند. از طرف دیگر ، دموکرات ها می خواستند موضوع را هرچه زودتر به پایان برسانند و به کار ریاست جدید بایدن بپردازند.

دادرسی استیضاح علیه ترامپ به دلیل تحریک شورش معمولاً ظرف یک روز قفل این روند است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *