[ad_1]

مقاله استیضاح دونالد ترامپ وارد سنای آمریکا شد.

رئیس مجلس نمایندگان شریل جانسون نه “دادستان” دموکرات اتاق را از طریق دالانهای کپیتول هیل – منتخب توسط نانسی پلوسی، سخنگوی همان اتاق – که اتهام “تحریک قیام” علیه رئیس جمهور پیشین را برای حمله 6 ژانویه سال گذشته در مقر کنگره به سنا تحویل داد.

دادگاه رسیدگی به پرونده ترامپ از 8 فوریه آغاز می شود و به ریاست قاضی دادگاه عالی جان رابرتز ، بلکه به عهده رئیس جمهور موقت مجلس عالی نیست. پاتریک لیهی

این اولین دادگاه رئیس جمهور سابق سنا خواهد بود ایالات متحده.

“ترامپ هنوز تهدیدی برای امنیت ملی خواهد بود”

دموکرات را اعلام می کند جیمی راسکینمسئول استیضاح است.
“رئیس جمهور ترامپ امنیت ایالات متحده را به طور جدی تهدید کرده است. او یکپارچگی سیستم دموکراتیک را تهدید کرده ، در انتقال مسالمت آمیز قدرت دخالت کرده و نهادهای حاکمیتی را تهدید کرده است. با چنین رفتاری ، دونالد جان ترامپ نشان داده است که اگر به وی اجازه داده شود در سمت خود باقی بماند ، تهدیدی برای امنیت ملی ، دموکراسی و قانون اساسی باقی بماند و کاملاً با حکومت قانون ناسازگار باشد.

اتهامات عنوان شده علیه ترامپ

حکمی که در مرکز کیفرخواست صادر شده حکمی است که ترامپ در راهپیمایی 6 ژانویه گفته است: “اگر مثل یک وسواس مبارزه نکنید دیگر حالت نخواهید داشت

سرانجام ، در مقاله استیضاح ، فراخوان چند روز پیش وزیر امور خارجه جورجیا ذکر شده است که در آن ترامپ با تهدید می خواست آرا necessary لازم را برای تضعیف نتایج انتخابات در مهمترین ایالت جنوبی برنده شدن توسط بایدن پیدا کند.

بایدن می گوید: “این کار باید انجام شود!”

برای رئیس جمهور جو بایدن روند استیضاح ترامپ “باید انجام شود”.
بایدن اذعان داشت که استیضاح می تواند اجرای دستور کار قانونگذاری وی و تأیید نامزدهای وی برای دولت در سنا را به تأخیر بیندازد ، اما – رئیس جمهور ایالات متحده تأکید کرد – این “اگر انجام نشود” نتیجه بدتری خواهد داشت.

دموکرات ها به دنبال 17 “خائن” جمهوری خواه هستند

اما برای برکناری ترامپ ، سنا – یک عدم تعادل عددی – به اکثریت دو سوم ، 67 سناتور نیاز دارد: برای این ترامپ باید توسط 17 سناتور جمهوری خواه کنار گذاشته شود ، که بعید به نظر می رسد.
در این صورت ، ترامپ غیر قابل قبول اعلام می شود و دیگر نمی تواند در سال 2024 برای کاخ سفید کاندید شود.
این هدف واقعی دموکرات ها است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *