[ad_1]

واشنگتن. “خیانت نسبت های تاریخی”: دادستان ها رفتار دونالد ترامپ را اینگونه توصیف می کنند. در این بیانیه آمده است: “وی با تحریک طرفداران برای شورش با شكار دادن آنها به عنوان توپ هدف كاپیتول ، زندگی همه اعضای كنگره را به خطر انداخت.” وی همچنین سیستم قانون اساسی را که از آزادی های اساسی محافظت می کند ، تهدید به انتقال مسالمت آمیز قدرت و به خطر انداختن امنیت ملی تهدید کرد. ” مدیران نتیجه گرفتند که همه اینها “نقض قانون اساسی است که حذف از خدمات فدرال آینده را مشروعیت می بخشد”.

نحوه کار استیضاح در ایالات متحده: مراحل کار

“مسئولیت فردی” دونالد ترامپ در قبال حوادث 6 ژانویه ، که منجر به حمله کنگره شد ، “صریح” است: می گویند مدیرانی که کیفرخواست را در جریان استیضاح رئیس جمهور سابق آمریکا که هفته آینده ترک می کند ، نمایندگی خواهند کرد. مدیران گفتند “ترامپ” با ایجاد شورش سیستم مشروطه را تهدید کرد و رفتار وی باید با صریح ترین و مطلق ترین حالت غیر قابل قبول اعلام شود “و تأکید کردند که رئیس جمهور سابق” باید از داشتن مناصب عمومی آینده منع شود “.

ترامپ تهدید به استیضاح می شود: نحوه کار و سابقه کار در تاریخ ایالات متحده

حفاظت
اتهاماتی که واکنش مدافعان ترامپ را رد کرد. روند استیضاح علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق “بی پروا ترین اقدامی پارلمانی است که در زندگی وی دیده ام” ، تلاش دموکرات ها برای جلوگیری از کاندیداتوری مجدد وی “بدیهی است غیر دموکراتیک” است. این را یکی از وکلای دیوید شان جمهوری خواه در مصاحبه با فاکس نیوز بیان کرد. ترامپ اولین رئیس جمهوری است که دو بار استیضاح شد. برای اولین بار سال گذشته ، وی از اتهامات مربوط به تماس با مقامات اوکراین تبرئه شد. استیضاح ، شان گفت ، “سلاحی است که آنها سعی کردند علیه او استفاده کنند.” جلسه دادگاه سنا به اتهام تحریک جمعیت خشن و محاصره پایتخت در 6 ژانویه هفته آینده آغاز می شود.

این اتاق یک هفته قبل از ترامپ از سمت خود مقاله واحدی را در مورد استیضاح علیه ترامپ پذیرفت. سنا می تواند در صورت محکومیت ، مانع از تصدی پست فدرال شود. شوئن ، وكیل جنایی و حقوق مدنی و دادستان سابق ، بروس كاستور ، یك روز پس از مشخص شدن پایان همکاری رئیس جمهور پیشین و وكلاى منتخب قبلی ، به عنوان مدافع سرمایه دار بزرگ اعلام شد.

استیضاح ، ترامپ: “بزرگترین شکار جادوگر در تاریخ سیاست ، کاملا مسخره است”

“زرد” وکلای متروکه
موضوع پول کمی بیشتر از یک هفته در روند استیضاح منجر به استعفای کل تیم حقوقی دونالد ترامپ شد. این همان چیزی است که معمولاً آکسیوس خوب می نویسد ، فاش می کند که رئیس جمهور سابق بوچ بوورز ، یک وکیل کارولینای جنوبی را که تیمی متشکل از 4 وکیل دیگر را هدایت می کرد ، به چالش کشید ، هزینه ای که او گفت بسیار زیاد است. پنج وکیلی که قبلاً با موکل خود اختلاف داشتند و مطبوعات آمریکایی قبلاً درباره خط دفاعی که در این باره نوشته بود ، اختلاف داشتند و سرانجام آخر هفته گذشته مواضع خود را رها کردند. پس از آنکه مقامات ترامپ روز یکشنبه گذشته اعلام کردند که این وکالت را به دو وکیل جدید دیوید شان و بروس ال کاستور جونیور داده اند. به گفته منابع Axios ، ترامپ در ابتدا با پرداخت 250.000 دلار به بوورز موافقت کرد – که توسط سناتور لیندزی گراهام به وی ارائه شد – اما متوجه نشد که این مبلغ شامل هزینه های سایر وکلا و سایر هزینه های حقوقی نیست. بنابراین وقتی یک اسکناس 3 میلیون دلاری مشترک به او ارائه شد ، ترامپ عصبانی شد و از پرداخت آن خودداری کرد.

در واقع ، رئیس جمهور سابق بودجه کافی ندارد: او در واقع 170 میلیون دلار سرمایه برای تجدید نظر در مورد انتخابات ادعایی جمع کرده است. از سوی دیگر ، ترامپ و مردمش معتقدند که آنها نیاز به محافظت زیادی دارند ، زیرا نتیجه این روند ، با مخالفت اکثریت قریب به اتفاق سناتورهای جمهوری خواه با استیضاح ، تصوری از پیش تعیین شده است. جیسون میلر ، مشاور ترامپ به Axios گفت: “ما وكلا داریم ، تیمی مستحكم ، ما مشتاقانه منتظر آن هستیم.” باید دید که این دو وکیل جدید از کدام خط پیروی می کنند ، همانطور که در روزهای اخیر گفته شده است که ترامپ اصرار دارد از استدلال تقلب در انتخابات استفاده کند ، در حالی که تیم حقوقی سابق می خواستند بر خلاف قانون اساسی روند استیضاح تمرکز کنند. هزینه شان با مصاحبه فاکس ، شان گفت كه او همچنین قصد دارد از این استدلال برای دفاع از متمم اول استفاده كند: محكوم كردن ترامپ به دلیل تحریک خشونت در راهپیمایی اعلام شده اندكی قبل از حمله 6 ژانویه به كنگره ، وی را در معرض خطر قرار می دهد. اصل آزادی بیان. علاوه بر این ، شان می خواهد نشان دهد كه شورشیان قبل از سخنرانی ترامپ برای حمله آماده شده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *