[ad_1]

جو بایدن متقاعد شده است که دادگاه سنا برای استیضاح دوم دونالد ترامپ “باید تمام شود”. اگرچه وی آگاه است که این امر ممکن است مانع تأخیر در تأیید اعضای دولت وی و ابتکار عملهای قانونی باشد که رئیس جمهور قبلاً آغاز کرده است. رئیس جمهور پس از شب گذشته که مجلس نمایندگان مجلس استیضاح را برای تحریک قیام 6 ژانویه به مجلس سنا تحویل داد ، به سی ان ان گفت: “اگر این کار انجام نمی شد ، نتیجه بدتری داشت.”

با این حال ، رئیس جمهور ابراز تردید کرد که 17 جمهوریخواه وجود داشته باشد که با دموکرات ها رای دهند تا رئیس جمهور فعلی سابق را محکوم کنند. بایدن ، که پیش از آنکه معاون باراک اوباما شود ، سناتور بود ، گفت: “سنا از زمان حضور من در آنجا تغییر کرده است ، اما نه خیلی” ، توضیح داد که معتقد است اگر ترامپ همچنان رئیس جمهور باشد ، شاید نتیجه روند. متفاوت بودند.

کاخ سفید در انتظار توسعه این جبهه در توییتر خود اعلام کرد که “امروز ، رئیس جمهور بایدن اقدام جاه طلبانه ای را به نفع عدالت نژادی و حمایت از جوامع رنگارنگ و سایر جوامع محروم انجام خواهد داد.”

بایدن در توئیتی با اعلام اینکه امروز یک دستور اجرایی را امضا می کند “به نفع عدالت نژادی و حتی فشار بیشتر ما “نزدیکتر به اتحادیه کامل که همیشه در تلاش آن هستیم.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *