[ad_1]

مقاله استیضاح دونالد ترامپ که توسط سخنگوی نانسی پلوسی ارسال شده بود ، به سنا رسید ، جایی که معاون جیمی راسکین ، که پیگرد قضایی را بر عهده دارد ، آن را خواند. رئیس جمهور سابق به “تحریک قیام” برای حوادث چشمگیر حمله به تاریخ 6 ژانویه به کنگره متهم شده و به عنوان “تهدید دموکراسی” توصیف شده است. دادگاه این هفته 8 فوریه آغاز خواهد شد ، چهارمین دوره در تاریخ ایالات متحده و دومین بار برای ترامپ. فردا سوگند سناتورها به عنوان اعضای هیئت منصفه.

“من فکر می کنم باید انجام شود”: این اولین باری است که جو بایدن درباره روند استیضاح دونالد ترامپ در سنا اظهار نظر می کند. بایدن در مصاحبه با CNN اذعان کرد که این امر می تواند اجرای دستور کار وی و تأیید اعضای دولت در سنا را به تأخیر بیندازد: “اما – وی افزود – اگر این اتفاق نمی افتاد ، بدتر بود.”

مقاله دارای پنج صفحه است. از جمله ، آنها تأکید دارند که چگونه رئیس جمهور ترامپ “امنیت ایالات متحده و نهادهای آن را به خطر می اندازد ، یکپارچگی سیستم دموکراتیک را تهدید می کند و از انتقال مسالمت آمیز قدرت جلوگیری می کند.” “او گفت ، این تهدیدی برای امنیت ملی ، دموکراسی و قانون اساسی است.”

این مقاله سپس وقایع منجر به تحریک کیفرخواست در رابطه با حمله 6 ژانویه به کنگره را دنبال می کند. آنها “اظهارات دروغ مکرر ماه قبل را به یاد می آورند ، که از انتخابات تقلبی صحبت می کرد که نباید پذیرفته و تأیید می شدند.” سپس روز رسوائی Epiphany در رابطه با جلسه عمومی کنگره برای تصدیق پیروزی جو بایدن. حکم مرکز کیفرخواست ، که در این مقاله ذکر شد ، حکمی است که در آن ترامپ طرفداران خود را به اقدام تشویق می کند: “اگر مثل یک وسواس جنگ نکنید ، دیگر دولت نخواهید داشت.”

سرانجام ، در مقاله استیضاح ، تماس چند روز پیش با وزیر امور خارجه جورجیا ذکر شده است که در آن ترامپ با پیشروی با تهدید ، خواستار یافتن آرا necessary لازم برای تضعیف نتایج انتخابات در مهمترین ایالت جنوبی برنده شدن توسط بایدن است.

دونالد ترامپ از تبرئه اطمینان دارد و در حال حاضر به فراتر از دادگاه نگاه می کند ، و اولین قسمت های اعتماد را در صفحه شطرنج سیاسی آینده ، در حال حاضر برای همه زنان قرار داده است: سخنگوی سابق او سارا سندرز مسابقه فرمانداری را در قلعه جمهوری خواه آرکانزاس اعلام کرد نامزدهای سناتوری سال 2022 برای عروس لارا ترامپ در کارولینای شمالی و دختر محبوب ایوانکا در فلوریدا ، جایی که او با خانواده اش نقل مکان کرد. او می تواند مانند مارکو روبیو ضربه بزرگی ایجاد کند.

در روزهای اخیر ، او اولین پیروزی خود را در نبرد خود برای حفظ نفوذ و برجستگی سیاسی به دست آورد ، و آینده حزب بزرگ قدیمی را شکل می دهد: کلی وارد ، متحد نزدیک ، با “تأیید کامل و کامل” در راس حزب مجدداً تأیید شد حزب جمهوری خواه آریزونا. همان کسی که سه مقام عالی رتبه مانند فرماندار داگ دوسی ، سناتور سابق جف فلیک و سیندی مک کین ، بیوه سناتور جان مک کین را سانسور کرد ، همه در برابر تلاش های ترامپ برای لغو رای گیری: حرکتی که حزب را تهدید به تجزیه می کند ، هشدار ران مک دانیل که “پاکسازی” و “فرهنگ لغو” را محکوم کرد. اما ترامپ مصمم است قدرت خود را بر جمهوری خواهان حفظ کند و 75 میلیون رای خود را از دست ندهد.

ترامپ می خواهد با تهدید به تشکیل حزب میهنی یا حزب ماگا و انتقام گرفتن از کسانی که قبلاً به او پشت کرده اند ، با تهدید به تشکیل حزب میهن پرست یا حزب ماگا ، جمهوری خواهان را تحت کنترل داشته باشد: در حال حاضر نمایندگان لیز ، چنی ، تام رایس ، سناتور لیزا مورکوفسکی ، و فرماندار جورجیا برایان کمپ. میت رامنی ، که قبلا “جرم استیضاح” ترامپ را توصیف کرده است ، احتمالاً اضافه خواهد شد ، در حالی که روبیو – آماده برای به چالش کشیدن ایوانکا – این روند را “احمقانه” و “ضد تولید” می داند. در همین حال ، ترامپ پس از اعلام دادخواست دادگاه عالی علیه هتل وی در پایتخت به دلیل نقض یک بند ضد فساد در قانون اساسی که رئیس جمهور را از پذیرش پول از دولت های خارجی منع می کند ، در جبهه قضایی با آرامش آه می کشد. اما وی همچنان با اعلام تحقیقات داخلی توسط وزارت دادگستری پس از تلاش های وی برای برکناری دادستان کل موقت برای لغو رأی ، رسیدگی می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *