[ad_1]

گوش کن گورو جایگزین آمریکایی استیو بانون توضیح دهید چگونه من dem Usa آنها قصد دارند جبران ناپذیر چهره ترامپ را لکه دار می کند حتی دانستن آنرئيس جمهور سابق سارا برای استیضاح به ناچار توجیه شده است به معنی ردیابی ذهنی استاستراتژی کودکان از خانه ما ، این مرکز ایتالیایی سمت چپ ناتوان در اعمال دموکراسیو به روشی بالغ e گروگان تعصبات خودشان بر اساس آن یک دشمن سیاسی و نه دشمنی که باید نابود شود. شاید با کمک یک toga که خوشحال می شوید وام دهید.

به طور خلاصه ، هزاران مایل دورتر ، DNA دم همیشه یکسان است ، عمیقا غیر دموکراتیک.

“THE دموکراتها آنها یک پرونده بسیار احساسی و قانع کننده دارند ، سعی می کنند آن را در مقابل آمریکایی ها محکوم کنند و برای همیشه لکه دار کنند. ” استیو بانون مصاحبه توسط از نظر سیاسی صحبت از ترامپ. و با توجه به اصل نگرانی است که روند استیضاح هفته آینده در برابر دونالد ترامپ ممکن است علاوه بر تبرئه آشکار ، به طور دائمی صدمه بزندتصویر رئیس جمهور سابق. پسندیدن؟ اتصال آن باحمله به کنگره که در آن 5 نفر کشته شدند.

ترس این است که مراحل استیضاح، چه خواهد شد پخش زنده از تلویزیون، با مدیران دموکراتها آنها قصد دارند به عنوان استفاده کنند شواهد و مدارک بر ویدئو و در کلیپ تصویری از جانب هزاران نفر که با من کلاه های قرمز ماگا، آنها گرفتندکنگره حمله، می تواند سازش کند آرمانهای سیاسی آینده ترامپ و حرکت آن

برای این متحدان و وکلای ترامپ اصرار به ادامه انکار قانون اساسی استیضاح از یک رئیس جمهور دیگر مسئولیتی نداردو بنابراین ، ترجیح دادن به چالش کشیدن روش از نظر رسمی.

“ما نیازی به تمرکز بر روز 6 ژانویه (روزحمله به کنگره، ed) زیرا یک است اقدامات ضد قانون اساسی، بسیاری از موضوعات فنی وجود دارد که مورد بحث قرار خواهد گرفت ، “آنها گفتند تیم دفاعی ترامپ. که او آنرا رد کرد “الف حرکت تبلیغاتی “توسط دموکراتها دعوت نامه خطاب بهرئيس جمهور سابق بر شاهد در کلاس.

به طور خلاصه ، خط محافظ از وکلای ترامپ، همیشه سعی می کند مدت زمان و دامنه آن را محدود کند روند.

ولی استیو بانون، L ‘استراتژیست سابق کاخ سفید، گورو آمریکایی alt alt در ماههای اخیر موفق شد با آنها ارتباط برقرار کند ترامپ، نظر مخالف است

استیو بانون معتقد است که با توجه به اینکه من دموکراتها حمله خواهد کردرئيس جمهور سابق شما باید با استفاده از مبارزه روند استیضاح برای بازگشت به اتهام با ادعاهای تقلب در انتخابات.

وی با اطمینان گفت: “او محكوم نخواهد شد” استیو بانون به یاد داشته باشید که نه 17 رای جمهوری خواهان برای رسیدن به دو سوم سنا برای این حکم لازم است – بنابراین او باید با سوال 3 نوامبر روبرو شود و چه مکانی بهتر از آنکلاس درس سنا“این باید چشمگیر باشد ، باید عالی باشد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.