[ad_1]

حزب الله عراق اسرائیل ، ریاض و ایالات متحده را به عاملان حملات انتحاری امروز بغداد متهم کرده و به وارث تاج و تخت سعودی درباره عواقب حمایت از خشونت هشدار داده است.

جنبش مقاومت اسلامی (کتائب حزب الله) امروز رژیم های اسرائیل و عربستان و ایالات متحده را “محور شرارت” توصیف کرد و آنها را به حملات انتحاری امروز به بازاری در بغداد متهم کرد.

از طریق اعلام، محمد بن سلمان ، ولیعهد سعودی ، را از توطئه های خود علیه مردم عراق و قصد خود برای حمایت از از سرگیری عملیات وحشیانه در عراق بر حذر داشت.

“اوایل ما به او هشدار دادیم كه با دم شیر بازی نكند ، زیرا این آتش به قلمرو شر گسترش خواهد یافت و تاج و تخت ضعیف آن را به دست خواهد گرفت. با وجود این هشدارها ، [lui] او نه تنها این جنایات را انکار نکرد ، بلکه حتی بیشتر ، دستان خود را با خون بی گناهان پر کرد. بنابراین ، او هزینه این تصمیم را پرداخت خواهد کرد. “

کتائب حزب الله تأکید کرد که همزمانی این جنایت با روی کار آمدن دولت جدید آمریکا نشان می دهد که محور شرارت همچنان در جهت برنامه خود برای به زانو درآوردن ملت عراق حرکت می کند ، که اصرار به عقب نشینی نیروهای خارجی دارد نیروها

مقاومت عراق پس از اشاره به اینکه دولت های دشمن ایالات متحده تمام منافع خود را یک هدف قانونی می دانند ، ادعا می کند که هیچ تفاوتی بین جناح چپ و راست ایالات متحده وجود ندارد.

وی ادامه داد: مردم سربلند ما با همه تلاشهای ایالات متحده و مزدورانش در داخل و خارج عراق برای تحمیل سلطه و اراده آمریکایی مخالفت کرده اند و در میان بهترین جوانان خود فداکاری های زیادی کرده اند تا این کشور را آزاد ، مستقل و با عزت کنند.

در حمله انتحاری مضاعفی که امروز در میدان ال طیران در مرکز بغداد لرزید ، حداقل 32 نفر کشته و 110 نفر زخمی شدند. هیچ گروهی مسئولیت این حملات را که احتمالاً نشانه های گروه تروریستی داعش-داعش است ، بر عهده نگرفته است.

نیروهای عراقی محكوم كردند كه واشنگتن به تروریست های داعش در انجام حملات در عراق كمك می كند ، با هدف نهایی ایجاد بی ثباتی در كشور عربی ، مطابق با برنامه های امپریالیستی خود و حمایت از رژیم اسرائیل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *