[ad_1]

روابط پس از Brexit در اروپا: آنچه در انگلیس و “مستعمرات” آن تغییر می کند انگلیس در حال حاضر خارج از اتحادیه اروپا است. هزینه های جدی برای کسانی که می خواهند در جزیره تحصیل کنند یا زندگی کنند. دیگر برنامه اراسموس برای جوانان اروپایی وجود ندارد. گذرنامه و ویزا از این پس ورود به پادشاهی را مشخص می کند ، اما نه در همه جا. جبل الطارقدر حقیقت ، گرچه دیگر در اتحادیه اروپا وجود ندارد ، اما می تواند از مزایای پیمان شینگن در مورد آزادی حرکت اشخاص و کالاها بهره مند شود. جانسون خاطرنشان كرد كه آزادی بار دیگر در اختیار انگلیس بود. Brexit اکنون یک واقعیت است. با این حال ، به نظر نمی رسد همه در جنون نخست وزیر انگلیس سهیم باشند.

روابط پس از Brexit در اروپا: اسکاتلند توسط Nicola Sturgeon

nicola-sturgeon-320x213 روابط پس از Brexit در اروپا: مورد اسکاتلند
گزارش Brexit در اروپا قهوه وب

در شمال دیوار هادریان ، نخست وزیر نیکلاس استورجون می خواهد خواست مردم اسکاتلند را برای ماندن در اتحادیه اروپا ایجاد کند و تنها راه رسیدن به آن استقلال از لندن ، ارتقا promote اسکاتلند جدید به عنوان پلی بین بروکسل و لندن و محافظت از منافع است. ادینبورگ در اتحادیه.

همه پرسی تقسیم بریتانیا در سال 2014 برگزار شد که در آن پیروزی حاصل نشد ، اما در آن زمان نه Brexit وجود داشت و نه ناراحتی هایی که با آن آغاز شد. اکنون با توجه به این واقعیت که اسکاتلندی ها به طور گسترده به ماندن رای دادند ، تمایل به استقلال قویتر است.

Brexit.jpg.gallery-320x268 گزارشات مربوط به Brexit در اروپا: پرونده اسکاتلند
گزارش Brexit در اروپا قهوه وب

به تعبیری ، به نظر می رسد لندن برخی از خودمختاری ها را که توسط مجموعه سلطنتی تعریف شده است ، به رسمیت می شناسد Holyroodhouse به عنوان یک بنای یادبود “سلطنت اسکاتلند” ، تابع قوانین ادینبورگ. بروکسل چراغهای ساختمان پارلمان اروپا “Europe Scotland” را در دو کلمه دید ، با O متحد شد ، که به قلب بزرگی به اندازه عاطفی تبدیل شد که پایتخت اسکاتلند را به مرکز اتحادیه اروپا متصل می کند. علاوه بر این ، سر شان کانری چند ماه پیش درگذشت.

ممکن است ادای احترام به یاد و خاطره او را برای هدفی که در تمام زندگی خود مبارزه کرده است ، یعنی جدایی ادینبورگ از لندن. زیرا به نظر نمی رسد پیمانی که در وست مینستر امضا شده ، پارلمان اسکاتلند و حزب ملی اسکاتلند (SNP) را که رهبر آنها است ، دوست داشته باشد.

روابط بعد از Brexit در اروپا: همه پرسی دوم در جاده ها؟

download-3 گزارش در مورد Brexit در اروپا: مورد اسکاتلند
گزارش Brexit در اروپا قهوه وب

شکاف ، این بین اسکاتلند و انگلیس پس از Brexit ، که می تواند منجر به پایان پادشاهی متحده شود ، متولد 1603 ، زمانی که جیمز ششم اسکاتلند پس از مرگ بدون وارث الیزابت اول جیمز اول انگلیس شد. با این حال ، قبلاً به همین مناسبت در همه پرسی قبلی ، دولت اسکاتلند متعهد شد که حتی در صورت طلاق از لندن ، ملکه را به عنوان رئیس دولت حفظ کند.

به نظر می رسد در حال حاضر خیابان داونینگ پیدا شده است رفراندوم دوم را انکار کرد اما نظرسنجی ها نشان دهنده افزایش شدید هواداران استقلال و تمایل وست مینستر برای به رسمیت شناختن قوانین خاص است ، قوانینی که از سال 1999 بر پارلمان اسکاتلند حاکم است.

تصمیمی برای دفاع از انتخاب آزاد اسکاتلندی ها در برابر تصمیمی که لندن خودسرانه می داند اتخاذ می شود. بنابراین ، نه تنها یک نکته در برنامه سیاسی SNP ، بلکه همچنین تمایل حدود 52٪ از جمعیت است که رسماً از برگزاری همه پرسی دوم حمایت می کنند.

جانسون كاملاً انكار كرد ، اما او نتوانست در برابر چنین عزم راسخ ایستادگی كند. پدر نخست وزیر انگلیس ، استنلی جانسون ، در واقع درخواست شهروندی فرانسه می کند تا از اتحادیه اروپا استفاده کند ، همانطور که بسیاری دیگر ، به خصوص اسکاتلندی ها دوست دارند.

در سال 2021 ، صفحه جدیدی در تاریخ اروپا و انگلیس افتتاح می شود.

در صورت پیروزی در انتخابات بعدی ، در واقع نخست وزیر استرجین قبلاً اعلام کرده است که قصد دارد از لندن یک همه پرسی جدید درخواست کند که در آن نتیجه به نفع جدایی دو کشور و پس از آن پایان پادشاهی رد شود ، از ترس جانسون نخست وزیر هنوز مخالف برخی ایده های استقلال است.

icon-stat روابط Brexit در اروپا: مورد اسکاتلند

تمام وقت مرور می کند

نود و دو

icon-stat-today روابط پس از Brexit در اروپا: مورد اسکاتلند

بازدید امروز

48

نشان می دهد 128

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *