[ad_1]

کیت میدلتون39 ساله همچنین به عنوان دوشس کمبریج شناخته می شود ، عنوانی که از آن دریافت کرد ازدواج با شاهزاده ویلیام. و روز عروسی او را پوشید لباس پوشیدن نمادی است که تاریخ را در مد می سازد. و با این حال ، طبق شایعات اخیر ، فقط برای این لباس او قبل از عروسی افسانه اش “اشک” می ریخت. این چیزی است که اتفاق افتاده است.

کیت میدلتون ، اشک برای لباس عروس قبل از عروسی با شاهزاده ویلیام

لباس عروس پوشیده شده توسط کیت میدلتون در روز عروسی با شاهزاده ویلیام ، میلیون ها عروس را به رویا واداشت. همه خانه های مد بلافاصله اقدام به کپی برداری از چنین لباسی و تأمین تقاضای زنان در سراسر جهان کردند. و هنوز به همسر آینده شاهزاده ویلیامچنین لباس حسادت انگیزی باعث اشک می شود. دلیل آن را یک زندگینامه نویس و یک متخصص خانواده سلطنتی فاش کرد، که گفت دوشس کمبریج به ویژه از یک چیز ناامید شد.

راز فاش شده توسط روزنامه های انگلیسی

با توجه به چهExpress.uk، کیت میدلتون برای مخفی نگه داشتن لباس عروس خود دست به هر کاری می زد. با این حال ، اخبار آن زمان در همه روزنامه ها منتشر شد و چند ماه زودتر معلوم شد که این خلق خانه مد انگلیس است. الکساندر مک کویین، به رهبری مدیر خلاق سارا برتون.

در واقع ، چند ماه قبل از عروسی بار جزئیات را از قبل منتشر کنید ، فاش کنید: “یک منبع گفت این لباس ترکیبی از ایده های طراحی کیت میدلتون و دانش و درک عمیق برتون از مدل های کوتاه است.کیتی نیکول ، زندگینامه نویس ، در جریان این مستند گفت اسرار خیاطان سلطنتی: “پشت صحنه فکر می کنم که اشکهای زیادی ایجاد کرد زیرا کیت همه کارها را برای مخفی نگه داشتن آن انجام داده بود لباس عروسدر هر صورت ورود او به کلیسا و ظاهر عمومی با این لباس موفقیت واقعی بود!

همچنین بخوانید: Francesca Fialdini ، اعتراف صمیمانه به امروز یک روز دیگر است: “قلب من مشغول است …”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.