[ad_1]

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در جریان یک کنفرانس

همانطور که پس از حوادث آخر هفته 23-24 ژانویه انتظار می رفت ، در روسیه بسیاری از شهروندان دوباره به میدان ریختند در اعتراض به رئیس جمهور پوتین. اما این بار اقدامات ارائه شده توسط دولت و پلیس بسیار سختگیرانه تر بود خیابان های بسته ، میادین ، ​​ایستگاه های مترو ، ترافیک هدایت شده ، بارهای بسته ، مغازه ها و رستوران ها …

علاوه بر این، دولت به شهروندان هشدار داد آنها را از شرکت در این کار منصرف کند و بیان کند که هرکسی که متوقف شود خطر می کند به اتهامات جدی وارد می شوند به عنوان شرکت در ناآرامی های جمعی ، حکم 8 سال حبس.

15 ، اگر قسمت های خشونت علیه پلیس را اضافه کنیم؛ اما در کانال های اجتماعی ظاهر می شوند فیلم هایی از اتهامات خشن توسط ماموران.

اعتراضات جدید در روسیه

بیش از 35 شهر در اعتراضات اقدام کرده اند با توجه به پیشخوان به روز شده در برابر دولت اطلاعات OVD، 2948 نفر دستگیر شدند، بیشتر در مسکو (789) و سن پترزبورگ (467). در میان دستگیر شدگان طبق آنچه در گروه تلگرام می خوانیم ، وضعیت انفجاری است پادرمیانی بر افسران امنیتی من قبلا داشتم مسدود کردن راه ها و بازداشت انتخابی معترضان؛ چندین روزنامه نگار در میان آنها وجود دارد.

اتهامات پلیس در یک تلگرام رسانه ای به اشتراک گذاشته شده است

طبق آخرین به روزرسانی های درگاه های اجتماعی در سن پترزبورگ ، مراحل قانونی تشکیل شده است مردم ممکن است مجاز به بیرون رفتن نباشنددر غیرفعال کردن خطوط ارتباطی و وسایل نقلیه. زنگ خطر توسط آناستازیا بوراکووا ، فعال حقوق بشر به صدا درآمد.

اتهامات پلیس به اشتراک گذاشته شده در تلگرام mediazone

این را بووراکووا نیز اعلام کرد از اولین چراغ روز یکشنبه جستجوهای مکرر انجام می شود در خانه های فعالان مخالف ، پیروان ناوالنی ، اما همچنین سیاستمداران. برای برخی از تظاهرکنندگان ادعا کردند که پلیس از خشونت برای ضرب و شتم و استفاده از چاشنی استفاده کرده است.

یکی از رویدادهای زیادی که در یک عکس در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است

همسر ناوالنی دستگیر شده است

یولیا ناوالنایا دوباره توسط پلیس متوقف شد. همسر ناوالنی مانند هفته گذشته با دیگران در حال راهپیمایی تظاهرات کرد در زندان سکوت ملوان در مسکوشوهرش کجا خواهد بود

جولیا ناوالنایا در راه زندان در تیشینا

ناوالنی در زندان باقی مانده است

29 ژانویه گذشته قضات آزادی فعال الکسی ناوالنی را لغو کردند، در زندان در 17 ژانویه (هنگام بازگشت از آلمان ، جایی که تحت درمان مسمومیت بود) به دلیل داشتن vیولات ، با توجه به اتهامات ، آزادی مشروط که پس از یک دادگاه قدیمی تحت آن قرار گرفت.

ظاهراً ، این تخلف مربوط به انتقال به آلمان پس از مسمومیت تازه کار است. در حال حاضر ، حریف در زندان باقی مانده است ، اما دست راست وی ولکوف تصریح کرده است که این دلایلی است که در قانون مجازات پیش بینی نشده است. از زندان ، ناوالنی شکایت خود را دوباره مطرح کرد خطاب به شهروندان ، یا به خیابان ها آمدن: “Nنترس ، هیچ کس نمی خواهد در کشوری زندگی کند که فساد و استبداد حکمفرما باشد. بیشتر آنها طرف ما هستند. بیدارش کندر همین حال ، خانه این فعال دوباره مورد تفتیش قرار گرفت.

اطلاعات بیشتر:

مسکو ، تظاهرات علیه پوتین: سرکوب شدید ، دهها نفر دستگیر شدند[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *