[ad_1]

درگیری در آیندهوون

در هلند ، آغاز به کار محاصره جدید باعث شورش در آمستردام ، آیندهوون و سایر شهرهای این کشور شد. پلیس برای متفرق کردن معترضان از آب و سگ استفاده کرد

مادرید – هزاران نفر در اعتراض به محدودیت های ضد گونه های مادرید تا کپنهاگ تا آمستردام به خیابان ها آمدند. انکار و تحریک در بازارهای مختلف اروپا ادغام می شود بعد از ماهها منع رفت و آمد کم و بیش سنگین در نتیجه ، اعتراضات در بسیاری از شهرها با درگیری و مداخلات پلیس با پاهای مستقیم با آب پاش و گاز اشک آور به پایان رسید.

در هلند ، شروع اجرای محاصره جدید باعث شورش در آمستردام ، آیندهوون و سایر شهرهای این کشور شد. پلیس برای متفرق ساختن صدها معترض از توپ آب و سگ استفاده کرد به خیابانهای پایتخت آمد. در حالی که در آیندهوون ، جایی که مغازه ها مورد سرقت قرار گرفتند و ماشین ها در ایستگاه سوزانده شدند ، پلیس از گاز اشک آور استفاده کرد. هزاران نفر شنبه شب در مرکز مادرید به خیابان ها ریختند ، و به طور مستقیم وجود کوید را انکار کردند و او را “توطئه” ، کاملا بدون ماسک ، علیرغم الزام به استفاده از آن حتی در خارج ، محکوم کردند.

پلیس هلند یک معترض را متوقف می کند

همزمان با کمی شمال اروپا ، در کپنهاگ ، یک تظاهرات برگزار شد ، جایی که تظاهرکنندگان با روشن کردن یک عروسک در اندازه واقعی به تصویر کشیدن نخست وزیر دانمارک ، پوتس فردریکسن ، با کلمات “باید برای مردن “در زیر. سه نفر دستگیر شدند. وی در بیانیه ای گفت: “تهدیدهای جدی برای دموکراسی کاملاً غیرقابل قبول است.” آن تونز ، رئیس پلیس کپنهاگ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *