[ad_1]

از سال 2012 تاکنون چنین راهپیمایی در مسکو دیده نشده است: بسیاری از معترضان به دلیل برخورد با پلیس در خیابان سالها در زندان به سر می برند.

روز گذشته تظاهرات های زیادی در روسیه برگزار شد علیه ولادیمیر پوتین رهبر اقتدارگرا و دستگیری رقیب اصلی وی ، الکسی ناوالنی. ما یادآوری می کنیم که در ماه های اخیر الکسی تحت معالجه مسمومیت در آلمان تحت درمان قرار گرفت که طبق بسیاری از بازسازی ها توسط سرویس های مخفی روسیه انجام شد.

به دنبال این قسمت ، ناوالنی حق بازگشت به وطن خود را نداشت ، که مجازات آن دستگیری فوری بود. بنابراین ، اندکی پس از بازگشت مخالف و دستگیری بعدی ، در واقع تظاهرات های زیادی برگزار شد که توسط دولت مجاز نبود: حداقل 109 مورد در سراسر روسیه. در پایان روز حدود 3،324 معترض دستگیر شدند.

در میدان ، ناامیدی و عصبانیت شهروندان قابل لمس بود و بسیاری فریاد می زدند: “پوتین به ما خیانت کرده است!” و دوباره ، “پوتین یک کلاهبردار است.” همسر ناوالنی جولیا ناوالنایا نیز دستگیر شد، چند ساعت بعد آزاد شد. در سیبری نیز تظاهرات زیادی برگزار شد ، جایی که معترضین با مخالفی که به وطن خود بازگشته بود ابراز همبستگی کردند.

با این حال ، به نظر می رسد نه دولت و نه پوتین در مورد اعتراضات اظهار نظری نکرده اند. عکس این برای همکاران الکسی بود: لئونید ولکوف در واقع در یک ویدیو در اظهار داشت یوتیوب: “اگر پوتین فکر می کند که بدترین چیز تمام شده ، ساده لوح است و بسیار اشتباه است

در تعادل ، چهره روسیه ، به همان اندازه قوی و قدرتمندی که پوتین در طول سال ها ساخته است ، اولین نشانه های کاهش وزن خود را نشان می دهد. با وجود پیامدهای مشهور مخالفت عمومی در کرملین ، مشاهده چنین نارضایتی عمومی غیرمعمول نیست. دارایی های سیاسی روسیه که اکنون در قالب بازیگران واقع شده اند ، واقعاً تغییر می کنند؟[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *