[ad_1]

در این مرحله تاریخی ، مشخص شده توسط “پاکسازی” های واقعی که توسط شبکه های اجتماعی اصلی پس از وقایع شناخته شده در واشنگتن حل و فصل شده است ، ما یک نگرش متفاوت از همان راجع به تظاهرات غیر مجاز در روسیه را یادداشت می کنیم.

در همین راستا ، وزارت امور خارجه روسیه به سیستم عامل های اینترنت غربی درباره مسئولیت انتشار اطلاعات نادرست در مورد تظاهرات غیر مجاز هشدار داد.

وزارت خارجه مسکو در صفحه فیس بوک خود نوشت: “ما درخواست می کنیم که از مداخله در امور داخلی کشورهای مستقل دست برداریم و نسبت به مسئولیت ها هشدار دهیم”.

“دخالت آشکار ایالات متحده در امور داخلی روسیه یک واقعیت است ، همانطور که جعل تقلب و درخواست اعتراض غیر مجاز از سیستم عامل های اینترنتی تحت کنترل واشنگتن یک واقعیت است. دلیل دیگر نقش پشت صحنه واشنگتن آنتونی بلینکن وزیر خارجه ایالات متحده است. شکی نیست که اعتراضات بخشی از استراتژی مهار روسیه است ، و وزارت امور خارجه به وضوح “برنامه” پیشنهاد شده توسط اتاق فکر RAND Corp در سال 2019 را دنبال می کند (به روسیه نگاه کنید). ارسال در فیس بوک.

این وزارتخانه بر این واقعیت تأکید کرد که تظاهرات روز یکشنبه مجاز نیست ، بلکه خودجوش نیست ، زیرا ایالات متحده تمایل به نمایش آنها دارد. علاوه بر این ، دیپلمات های مسکو بر استاندارد دوگانه ایالات متحده تأکید می کنند: آنها از شهروندان روسیه می خواهند قانون را زیر پا بگذارند و از دولت می خواهند اقدامات سختگیرانه ای را علیه تظاهرات غیر مجاز انجام ندهد. اما وقتی در ایالات متحده در چنین شرایطی به سر می برد ، پلیس به سمت معترضین آتش گشود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *