[ad_1]

این یک چالش امنیتی بزرگ است که دولت ایالات متحده با آن روبرو است که به سمت مراسم تحلیف بعدی جو بایدن ، در پی حمله باورنکردنی طرفداران دونالد ترامپ در چهارشنبه گذشته در کاپیتول که آمریکا را ممنوع ترک کرد ، حرکت می کند. همانند هر کشف مدرن ، سوگند بایدن در تاریخ 20 ژانویه “یک رویداد ویژه برای امنیت ملی” اعلام شد. این امر به وی بالاترین سطح امنیت را می دهد ، در راس آن آژانس های فدرال تحت مدیریت سرویس مخفی و FBI هستند. حتی پس از حمله به پایتخت ، این سطح بالای امنیتی به طور قابل توجهی افزایش یافته است. علاوه بر رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ، سه رئیس جمهور سابق ، 9 عضو دادگاه عالی ایالات متحده و اکثر اعضای کنگره حضور خواهند داشت که انتظار می رود همه آنها در مراسم تحلیف شرکت کنند.

“خواهد به بررسی های عمده ای درباره آنچه اتفاق افتاده است و تغییراتی در زمینه تقویت امنیت وجود خواهد داشت. ” چند ساعت پس از حمله خونین روز چهارشنبه ، این تقویت از قبل قابل مشاهده بود. حصار “غیرقابل مقیاس” در اطراف سایت Capitol برپا شده است ، جایی که حداقل 30 روز در آنجا بماند. در واشنگتن وضعیت اضطراری اعلام شده است که تا روز بعد از افتتاح ادامه خواهد داشت. به گفته شهردار موریل بوثر ، آخر هفته بیش از 6200 عضو گارد ملی در این شهر حضور خواهند داشت. ماهیت تهدید به طور قابل توجهی تغییر کرده است ، به گفته مایکل چرتوف ، وزیر پیشین امنیت داخلی در زمان جورج دبلیو بوش. وی گفت: “تمرکز از تروریسم خارجی ، برنامه ریزی برای حملات گسترده مانند 11 سپتامبر ، به تحریک داخلی هدایت شده از طریق رسانه های اجتماعی تغییر یافته است.”

“پسندیدن متأسفانه ، ما اکنون می دانیم که افرادی آماده برای شرکت در تروریسم داخلی وجود دارند. بر خلاف تروریست های خارجی ، که می توانید آنها را از کشور مستثنی کنید ، در این حالت شما نمی دانید همسایه شما می تواند تهدید باشد. روی بلانت ، سناتور جمهوری خواه ، رئیس کمیته کنگره که برای مراسم تحلیف آماده می شود ، تخمین می زند که تعداد شرکت کنندگان برای پذیرش در مناطق محافظت شده محیط در افتتاحیه به شدت به کمتر از 3000 نفر کاهش یابد ، از حدود 200000 که هست معمولاً شامل می شود. با این تعداد قابل توجه کاهش یافته ، نکته اصلی جلوگیری از هرکسی است که تحت کنترل کامل رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور نباشد. اما چرتوف هشدار می دهد که افتتاحیه بزرگ فقط آغاز کار خواهد بود. وی ادامه داد: “چالشی دائمی در ماه های آینده وجود خواهد داشت ، بسته به اینکه دونالد ترامپ در مورد تروریسم داخلی که مستقیماً از او یا از طرف گروه های راست افراطی و توطئه گر ساخته شده است ، فعال باشد. این چالش امنیتی برای آینده قابل پیش بینی خواهد بود. “

ilfogliettone.it را در فیس بوک دنبال کنید

© پخش مجدد ذخیره شده است

اگر اصلاح ، پیشنهاد یا نظری دارید ، به آدرس [email protected] بنویسید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *