[ad_1]

سه سال و نیم زندان: این حکمی است که دادگاه مسکو سرانجام به الکسی ناوالنی ، فعال وبلاگ نویسی و مخالف نخست وزیر روسیه ولادیمیر پوتین داد. این اتهام این است که او ، با نقض سیستماتیک شرایط آزادی مشروط ، با او نقض کرد از برلین به روسیه برگردید، جایی که وی پس از حمله ای در آگوست سال گذشته در بیمارستان بستری شد و در طی آن با آن مسموم شد گازهای عصبی.

اعتراضات طرفدار انبوه
اعتراضات طرفدار انبوه

با این حال ، این 10 ماه که خود ناوالنی مجبور به گذراندن در بازداشت خانگی در پرونده ایو روچر 2014 بود ، نیز محاسبه شد. همراه با برادرم ، بنابراین او مجبور است 2 سال و 5 ماه را در پشت میله های زندان بگذراند.

اعتراضات مختلفی که طی روزهای اخیر در سرتاسر روسیه برگزار شده هزینه ای نداشته است ، اما با این حال مقصد است که متوقف نشود.

الکسی ناوالنی ، واکنش به جمله: “ولادیمیر پوتین یک مسموم کننده است”

روسیه برای ناوالنی
روسیه برای ناوالنی

یک محاکمه سریع که در آن ناوالنی ، قبل از پذیرش خبر آخرین حکم با شانه های استعفا ، در طول دادگاه ولادیمیر پوتین را به مسمومیت متهم کرد. اتهامی شدید ، اما کاملاً بی اساس ، زیرا در گذشته چندین مخالف کرملین در تلاش برای ساکت کردن آنها کشته ، مسموم یا بی اعتبار شده اند. و خود كرملین نیز همیشه درگیری را انكار كرده است. از بوریس نمتسوف ، یکی از سخنگویان اصلی مخالفت روسیه ، تا روزنامه نگار تحقیقی روسی آنا پولیتوکوفسکایا تا میخائیل خودورکوفسکی: به طور خلاصه ، به نظر می رسد الکسی ناوالنی آخرین نفر از مدعیان قدرت پوتین باشد.

الکسی ناوالنی
الکسی ناوالنی

لحظه هایی از حساسیت در کلاس بود که ناوالنی روی شیشه جعبه ای که در آن در کنار همسرش محصور شده بود ، قلب را نقاشی کرد. جولیا ، نیز حاضر است.

محکومیت الکسی ناوالنی: چه اتفاقی می تواند بیفتد و واکنش های جهان

الکسی ناوالنی
الکسی ناوالنی

در روزهای اخیر ، او به سنگر مخالفان روسیه تبدیل شده است ، و اعتراضات را در میدان رهبری می کند ، و بسیاری او را به عنوان معاون رفیق می دانند ، به طوری که کرملین پس از دستگیری دیروز از ناوالنایا ترسید و او را تحت نظر گرفت و حتی قبل از 23 ژانویه: در هر دو مورد زن تقریباً بلافاصله آزاد شد.

اعتراضات در میدان ، که نخست وزیر روسیه می ترسد پوتین می تواند مانند بمب ساعتی منفجر شود: گروهی به رهبری ناوالنی از همه مخالفان حریف خواسته است تا در پاسخ به یک جمله “بلافاصله” در میدان مانژ ، کنار کرملین جمع شوند. .

محکومیت الکسی ناوالنی ، که باعث متفرق شدن و متزلزل کردن بقیه جهان شد: در واقع ، همانطور که واشنگتن اصرار داشت ، چندین محکومیت از انگلیس ، که خواستار آزادی است ، به ایالات متحده آمد. “آزادی فوری و بدون قید و شرط وی و همچنین آزادی کلیه افرادی که بدون استفاده از حقوق خود بدون دلیل بازداشت شده اند. “


نمایش پست ها:
43

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *